Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akartam vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akartam vele, de ezt próbálja nekem folyton bemagyarázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy részemről elmúlt a szerelem, így 2 év után. Nagyon szeretem, de én még élni szeretnék, mert így 18 évesen nem akarok egy langyosvíz kapcsolatban leélni az életemet. Erre pedig azt mondta, hogy felesleges szakítani, mert akkor mindegy egyes pasimmal majd ezt fogom csinálni? Hogy eldobom őket ha elmúlik a szerelem? Mert velük is el fog. Inkább maradjak vele, jól megvagyunk, csak már nincs szikra köztünk. (Részemről) Félek hogy igaza van/lesz. Tapasztalatok? 18L
2016. jún. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nincs igaza, valószínű hogy lesz még olyan akivel elmúlik a szerelem, de csak ezzel akar téged magához láncolni..ne hagyd hogy átverjen. Szakíts vele mert csak neked lesz rosszabb.
2016. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Részben igaza van, viszont ha képes lennél szakítani vele, akkor szeretni sem szereted.

Viszont így velemaradnod sincs értelme.

2016. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Ugyan abban a cipőben vagyunk, csak én a másik nemből. Mindezt csak azért mondja neked, mert minden áron meg akar tartani, s mindent meg tesz annak érdekében, hogy vele maradj, zsarolni próbál. Figyeld meg, találsz egy jobbat, és azt fogod kérdezni magadtól, hogy "ó b*zdmeg miért nem jöttel el előbb". Ez lesz a vége, és nekem lesz igazam :)
2016. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs igaza. Nyilván senkivel sem fog örökké nagy lángon égni a tűz, de ez nem jelenti ezt, hogy nem lesz olyan, akit még sok év után is szeretnél, kívánnád érintését. Lehet, hogy még néhány pasival ezt fogod csinálni egyébként, és akkor érezheted, hogy igaza volt - de előbb utóbb megtalálod azt, akivel igazán összeillesz, és akkor már nem fogsz ezen stresszelni. Mondjuk nem tudom mit ad a pasidnak egy olyan kapcsolat, ahol tudja, hogy a párja már nem szereti őt.


20/L

2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakíts vele,nagyon gyenge az érv,amit kiizzadott magából.

18 évesen felesleges beleragadni egy olyan kapcsolatba,amiben nem igazán érzed jól magad.

2016. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kiizzadt
2016. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Az elhidegülés ellen lehet védekezni, majd lesz egy férfi a te életedben is, ahol ez a fajta kiszeretés nem fog megtörténni, mert tesztek ellene mindketten.
2016. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!