Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak olyanok akik miutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik miutan szakitottak többet nem találkoztak?

Figyelt kérdés
Tudtok a másikról valamit,hogy házas e van családja vagy ugy egyáltalán bármit,vagy már egyáltalán semmi nem erdekel vele kapcsolatban?
2017. márc. 23. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csúnyán váltak el az útjaink, utána 3 évig nem hallottam róla semmit, nem tudtam róla semmit. Kb egy éve bejelölt a Fb-n, de nem igazoltak vissza. Nem érdekel.
2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én minden eddigi exemmel így vagyok. Nem igazán érdekel mi van velük, mivel őket sem, hogy velem.


Mondjuk mókás élmény lenne összefutni velük egy kávéra. Az egyikükkel összevesznénk, a másikukkal pedig csak moralizálnánk egy kicsit a világról.


De nem vagyok híve a nagy "exbarátkozásoknak", kivéve, ha nagyon komoly volt, vagy van közös gyerek (exfeleség pl)

2017. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van olyan exem, akit szerintem már meg se ismernék, ha találkoznánk. (Mondjuk híresen pocsék az arcmemóriám.)

Akiről tudok:

Másfél éves kapcsolat, együtt is éltünk. A családom révén talált munkahelyet, így a szakítás után a szüleimmel munkakapcsolatban maradt, hallomásból tudtam, hogy alakult az élete. Néha üdvözletét küldte, de ennyi. Nem láttam azóta se.

Több éves barátság, kétszer megpróbálkoztunk együtt járással is, de nem igazán működött. Ettől függetlenül nagy szerelem volt. A szakítás után egyszer összefutottunk az utcán, örültünk egymásnak. Közös ismerősök, barátok révén hallottam, hogyan alakult az élete. Aztán mikor bejött a Facebook, megjelölt, azóta is ismerősök vagyunk, de nem kommunikálunk.

Egyik exem merő véletlenségből pont a közelembe költözött, így sokszor összefutottunk. Még szórakozni is egy helyre jártunk, így elkerülni se tudtam volna. Ő újra akarta kezdeni, én nem (mindketten váltunk éppen). Ezt tisztáztuk, azóta ismerősi kapcsolatban vagyunk, ha összefutunk, akkor dumálunk pár percet, vagy ha utazás közben találkozunk, akkor végig beszélgetünk, ahogy bárki mással (mondjuk egy szomszédommal) tenném.

2017. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
fácsén nem vagyok fent, (amikor fent voltam, a szakítás után első dolgom volt tiltani az exeket, nem szopatom magamat, hogy leskelődjek az életük után). Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, nem véletlenül szakítottam velük.
2017. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!