Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elítélendő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő, hogy tetoválás miatt szakítani akarok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sosem bírtam a tetkókat, amikor összejöttünk, még nem volt neki. Most viszont elhatározta hogy csináltat, ráadásul többet is. Már van is időpontja a szalonba, egy hét múlva már össze lesz firkálva a bőre. Én ezt nem tudom elviselni, meg is mondtam neki. Ő erre mindjárt különféle nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetett, továbbá a fejemhez vágta, hogy ezek szerint csak a testéért szerettem.

Nektek mi a véleményetek erről? Kinek van igaza?


2017. febr. 20. 01:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik fontosak az embernek, nálad a tetkó kérdése ilyen.

Nincs ezzel baj, csak tisztázni kell a pároddal, hogy neked ez egy NO-GO. Ha megérti, megérti, ha nem hát akkor nem.

2017. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én el nem ítéllek, bár nem tudlak megérteni. Eddig a szűz bőrét szeretted, hogy ez most hirtelen szakítóok? Mi van a többivel? Hogy kedves, hogy okos, hogy tudtok jókat beszélgetni, hogy jó a szex, hogy támogat, hogy a társad, stb.? Ezeket tényleg mind felülírja egy firka? Fontosabb lesz? Nagyobb súlyban lesz a mérlegben, mint a fenti tulajdonságok?


Sajnálom, de ez igenis felszínesség. Nagyon édes a huszonéves lány is, aki mentegeti a barátját, hogy semmi gond azzal, hogy bármi lehet, csak ne hízzon el. A legjobb barátnőm pajzsmirigy problémák miatt majd 30 kilót szedett fel. A párja tudod mit csinál? Aggódik az egészségéért bakker, nem másikat keres, csapkodva a mellkasát, hogy ő ugyan nem felszínes, de nem erre fizetett be... Ezer meg egy ok miatt változhat az ember teste, és ha a másik csak és kizárólag ezért van együtt valakivel, az nagyon hamar ki fog fújni.

2017. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Miert emelted ki a kerdest? Meg fel ev utan sem dontottel?

Amugy ne az alapjan donts, hogy idegenek szerint elitelendo-e, hanem az alapjan, hogy te hogyan lennel boldog.

2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!