Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elítélendő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő, hogy tetoválás miatt szakítani akarok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sosem bírtam a tetkókat, amikor összejöttünk, még nem volt neki. Most viszont elhatározta hogy csináltat, ráadásul többet is. Már van is időpontja a szalonba, egy hét múlva már össze lesz firkálva a bőre. Én ezt nem tudom elviselni, meg is mondtam neki. Ő erre mindjárt különféle nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetett, továbbá a fejemhez vágta, hogy ezek szerint csak a testéért szerettem.

Nektek mi a véleményetek erről? Kinek van igaza?


2017. febr. 20. 01:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha szereted akko tudhatnád hgoy milyen ember,miket szeret,milyen a stílusa.Ha abba beletartozik a tetkó,nem értem hogy nem tűnt fel korábban. Ha szereted,nem kéne hogy probléma legyen,és hogy zavarjon,elvégre az ő teste.Meg úgy általában...Nem értem,főleg a mai világban mi a baj a tetoválással?? Jó igaz,vannak szörnyű firkák,de ott van a többi zseniális profi művész,akiknek a képeit szinte megtiszteltetés magunkon viselni,ne legyen már ez a "trógerek" ismerteőjegye! Az előítéleteken kívül nem hiszem hogy lenne bármi alapja az elítélésnek.
2017. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

én érintett vagyok a témában, annyi különbséggel, hogy amikor összejöttünk, már megvoltak a tetoválásaim, es amíg együtt voltunk, nem csinaltattam újat. két évig hallgattam, hogy de miért vannak rajtam a rajzok, mert egyébként mindenben annyira tökéletes vagyok, kívül-belül, mindenhogy, de a tetkókat nem tudja rajtam megszeretni. végül 2 év után vége lett, és az ok állítólag ez volt. szerény véleményem, hogy ez egy elég undorító, gerinctelen lépés volt, mert tulajdonképpen "készen" kapott, nem árultam zsákbamacskát, dehat en elfogult vagyok. :D szóval még most hagyd el, ha ennyire taszít a dolog, es ne húzd se az ő, se a magad idejét.

n/31

2017. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%

#11-nek

"Nem értem,főleg a mai világban mi a baj a tetoválással??"


És mi van, ha valakinek nem tetszik, és visszataszítónak találja? A lányon korábban nem volt tetoválás, most ez megváltozott, nem tetszik többé neki.


Nyílván van egy csomó ember, aki vonzónak találja a tetoválást.


Szerintem ez egy érthető ok, hogy nem akar együtt lenni vele - ez egy GYÖKERES és VÉGLEGES stílusváltás, ami a kérdezőnek nem fér bele.


Kérdező, szerintem igazad van, egyébként én sem tudnám elviselni. Nálam kizáró ok a tetoválás, nem volt olyan bnőm, akinek lett volna. Biztosan én is otthagynám, ha ennyire megváltozna.


Egyébként minden tetovált azt mondja, hogy a tetoválás nem csak külsőség, én ezzel egyetértek, nem külsőség.

Szóval nem lehet azt mondani, hogy csak a külseje megváltozása miatt szakítasz vele.

2017. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%

Van egy kicsi tetoválásom, de egyáltalán nem ítéllek el. Van, ami belefér és van, ami nem. Pl. én egy vékony lány vagyok, és a pasimnak így tetszettem meg, ilyennek szeretett meg. Mondta is, hogy bármit csinálhatok a testemmel, csak sose hízzak meg (terhesség más tészta). Ettől ő nem lesz felszínes, és így te sem vagy az, kérdező. Mindenkinek joga van olyan emberrel együtt lenni, akit kívánatosnak tart.


Nekem sem tetszenek a kövérek vagy a szőke hajúak. Ez van, nem keressük egymás társaságát párkapcsolat céljából.

2017. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
A személyisége ugyanaz marad, amelyiket szeret(t)ed. Ettől függetlenül megvan a jogod ahhoz, hogy szakíts vele, ha már nem vonzó számodra. Ebből a szempontból neked van igazad, abból a szempontból meg neki, hogy ha már eldöntötte, ne zsarold ilyennel, hogy szakítasz vele.
2017. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nah ez durva.

Aki a haja miatt szakított a lánnyal az agyhalott. Az én pasim egyszer lenyírta a haját és undorító volt. Nem szakítottam vele XD eszembe se jutott úristen :D

Én kiakadnék ha a pasim úgy nézne ki, mint a bátyja, akinek az egesz háta, mellkasa és karjai végig vannak varva.

De szerelmes vagyok, soha nem hagynám el azért, mert kivarratja magát. Nem örülnék neki, de azért nem hagynám el........ jaj ne már....

Van neki 2, nélkülük ismertem meg, mindkettő érzelmi alapon készült, és az egyik gyönyörű, egy festmény.

Elhagyni egy tetoválás miatt??? XDDDD Ha az egész karját kivarratná se. (Nem véletlen vagyunk együtt 8 éve)

Te nem szereted azt a lányt, hagyd el gyorsan, ne hülyítsd szegénykét.

2017. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%
Ha mondjuk az aktuális barátom elkezdené átalakítani magát ( fülbevaló, fültágító, piercingek, nyelv kertévágás, suspense, scar, kutyaphasza), eléggé valószínű hogy szakítanék. De nem emiatt, hanem a személyiségbeli változás, vagy inkább megnyílás, ami ezt okozta. Egyszer próbált csak fültágítós felszedni, speciel itt, de már ő is elég idegesítő volt. Sajnos az a tapasztalatom az ilyen dolgokkal, hogy akik nagyon erőteljesen formálják a külsejüket, azok belül üresek sajnos.
2017. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Na, de amit ki akartam hozni... Elítélendő a részemről? Valószínűleg nem. Akkor a kérdező esetében sem lehet az, hiszen csak arról van szó, hogy az ingerküszőbe alacsonyabb.
2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
17%

Miért lenne igazatok? Miben?

Nincs miben igazatok legyen. Neked nem tetszenek, ő meg hiedelmeket kreál ebből.

2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem "passzoltok" egymáshoz. Van ilyen.
2017. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!