Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert kiderült, hogy megcsalt majdnem 4 hónapon keresztül. A szex volt az oka szerinte. Miért teper, hogy újra kibéküljünk?

Figyelt kérdés
A másik. Volt olyan párkapcsolatotok, ahol a párodnak jóval kevesebb szexre volt igénye mint neked. Nálunk elég volt heti 2 alkalommal az elején, két év múlva már havi 2-3 szex volt. Elfogadtam, hogy ez van. Öt év után meg összejött egy sráccal, mert nagyobb, meg többször tudja. Pont miatta szexeltünk keveset. Eddig nem gondoltam, de előfordulhat, hogy méreteim miatt csalt meg? De akkor miért akarja újrakezdeni? Mi magyarban az átlagméret? A tényleges átlagméretre gondoltam, nem a neten levő 13,12cm-re, sem a nagyotmondók átlag19-20 centijére, hanem aki névtelenül le meri írni a ténylegeset is.
2017. febr. 5. 13:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A hibázott, és megbánta, az max egy szex, és vége. Nem egy négy hónapig tartó félrekefélés. Az egy, meg a több félrelépés sem megbocsájtható számomra. Csak a kíváncsiság vezérel, hogy mit akar?
2017. febr. 11. 14:38
 12/24 anonim ***** válasza:
Szeret teged azt. Van ilyen. Velem is.volt.
2017. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kolosszus22 ***** válasza:
40%

Tök mindegy, hogy miért teper, ha szeret ha nem (bár nekem más elképzeléseim vannak a szeretetről, szerelemről), nem érdemli meg már a bizalmat, elvileg akkor is szeretett mikor 4 hónapig kefélt melletted mással, meg a jövőben is szeretne mikor újra megcsalna ha olyanja van.

57%-os kommentelőre ne hallgass, ő a csajod pártját fogja, mert gondolom ugyanazt csinálta valakivel, mint a veled a te csajod!

2017. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kolosszus22 ***** válasza:
Javítom: 55%-os
2017. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Itt igazából nem tudni a méreteidet. A nők 95%-a tökéletesen megvan 13-17 centi közötti mérettel. Vastagságban állítólag 3-4.5 centi között ideális. Benne vagyok a méretekben, mégis volt akinek vékony voltam. Kicsivel 4 centi felett. A hosszúság Elméletileg nem olyan fontos. De van egykettő olyan csaj, aki szereti ha a méhszájáig nyomják. Ritka de van. Ha extrém méret kell a csajodnak akkor nem leszel jó, ha nem akkor csak a Te méreteid a kérdés. Az meg hogy miért teper? Ebből az írásból az jön le,
2017. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15-s vagyok. Ebbő az írásból az jön le, hogy 20-as éveitek közepén jártok. Egzisztenciálisan jóval felette álsz a csajodnak. Olyan 200-300ezer körüli havi keresettel, a csajod meg munkanélküli vagy 4-8órás minimálbéres. Ha négy hónapig félrelépett az azt jelenti, hogy vagy nem figyeltél rá, vagy a munkád miatt keveset voltál vele. De 4 hónapos viszony feltűnne mindenkinek. Akkor kiküldetés vagy kamionos munka ami szóba jöhet. Ha nem tél lenne még egy építőipari művezető állást is tippelnék, de tél van. Marad az első kettő. Kiküldetés esetén nagyon jó a pénz, keveset vagy itthon. Kamionos állás még jobb pénz, szintén keveset vagy itthon. Gondolkozz! Miért teperhet egy ilyen nő? Szerintem tudod a válasz. Ha olvasod még, írd meg helyes-e a gondolatmenetem. Köszi.
2017. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16-os, te ismersz engem, vagy ilyen jól találgatsz. Kis ideje kamionozok, kb 2 éve. Az exemnek van egy négyórás alibi állása. A keresetéből megélni nem lehet. Visszaút nincs számára, ezt választotta oldja meg.
2017. febr. 20. 18:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kidobta fickó akivel kavart,aztán az egyedüllétet meg nem bírja,a könnyű megoldás a visszasírom magam amíg nem jön jobb.De aki 4 hónapon at csak hülyére vett es felkerúrt azt nem éri meg visszafogadni.És még ki tudja kikkel volt,akik nem derültek ki.Megbocsátani úgy is lehet hogy elnézed neki nem haragszol,de nem bekülsz ki.Ha egyszer történt volna az egy más kategória,de itt nem erről van szó.15-ös az jó,nem kell magad rosszul érezd.
2017. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És ezt nőként írtam.34
2017. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Van hogy kitisztul az ember agya. Velem is megesett, kivantam bar ne tettem volna meg, nem ertettem magamat hogy lehettem ilyen gaz. Most mar keso banat,de velem ez volt hogy oszinten megbantam es meg mindig ot szeretem. Nem kell mas es tanultam a hibambol. Sose kovetnek el meg egyszer ilyet
2017. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!