Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert kiderült, hogy megcsalt majdnem 4 hónapon keresztül. A szex volt az oka szerinte. Miért teper, hogy újra kibéküljünk?

Figyelt kérdés
A másik. Volt olyan párkapcsolatotok, ahol a párodnak jóval kevesebb szexre volt igénye mint neked. Nálunk elég volt heti 2 alkalommal az elején, két év múlva már havi 2-3 szex volt. Elfogadtam, hogy ez van. Öt év után meg összejött egy sráccal, mert nagyobb, meg többször tudja. Pont miatta szexeltünk keveset. Eddig nem gondoltam, de előfordulhat, hogy méreteim miatt csalt meg? De akkor miért akarja újrakezdeni? Mi magyarban az átlagméret? A tényleges átlagméretre gondoltam, nem a neten levő 13,12cm-re, sem a nagyotmondók átlag19-20 centijére, hanem aki névtelenül le meri írni a ténylegeset is.
2017. febr. 5. 13:14
1 2 3
 1/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha lecsökken a szex, akkor az jelent valamit. A szex egy jó indikátor, arra, hogy jelezze, hogy valami van. (nem feltétlen baj)

Ha nem kívánja veled a párod, akkor van az, hogy valami van, a nőknél megesik, hogy pl gyűjtik a sérelmeiket, vagy megszokott vagy, mint egy pár bejáratott régi papucs. De ezt sosem szabad annyiban hagyni.

2017. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez van. 1,5 HÓNAPJA VOLT SZEX UTOLJÁRA.Kérdeztem is,talán más elégíti ki,de nemleges választ kaptam,amit nem igazán hiszek el. Gyanús telefonok jönne,órákig csetel pasikkal
2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 kolosszus22 ***** válasza:

Biztos érzelmileg meg egyéb téren te vagy neki a biztos pont, azért teper. Eszedbe ne jusson visszafogadni, 4 hónapon keresztül mással csalt, testileg már másra vágyott, nem indítottad már be, ez ezután sem változna. Keress majd inkább egy normális nőt aki értékel minden téren. A méret dolog szerintem a legutolsó dolog ebben, szóval ezen ne rágódj.

29F

2017. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Nehogy visszafogadd!! :)
2017. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Fogadd vissza. En barmit megadnek ha engem vissza fogadna. Tudom hihetetlennek tunik tortentek utan hogy kepeszt de az ember csak akkor jon ra hogy mit vesztett mikor keso. Akkor ebred ra hogy hulye volt es bar ne tette volna. Add meg az eselyt! Megbocsajtani is tudni kell! Te is szereted mindent meg lehet javitani de ehhez ket ember kell. Egy kilenges elofordul de az elmulik es raebred a dolgokra oszinten mondom.
2017. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 kolosszus22 ***** válasza:
73%
Utolsó, legalább ne osztogass hülye tanácsokat. Az, hogy te gyámoltalan voltál továbblépni azért nem ez a jellemző, értelmes ember továbblép mert jobbat érdemel, arról nem beszélve, hogy itt nem egyszeri megcsalásról van szó hanem 4 hónapos viszonyról.
2017. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kolosszus22 ***** válasza:
Most esik le 5-ös hogy nálatok te lehettél a megcsaló fél, azért osztasz ilyen bölcsességeket. Erre csak azt tudom mondani akkor kellett volna mérlegelni mielőtt megtetted, megérdemli a sorsát az ilyen.
2017. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszafogadni, de azt nem értem mit akar. Nincs sok pénzem, ezekszerint a méretem is kicsi. Akkor mit akar?
2017. febr. 9. 18:05
 9/24 kolosszus22 ***** válasza:
Te voltál a biztos pont és itt érzelmi biztonságra gondolok, te voltál a valakije, azért akar visszamenni. A szerető csak szerető volt, gondolom komolyabbat nem is akart a barátnődtől csak szexet. Most nincs senkije, hogy te kiléptél, sokan meg nem bírják az egyedüllétet. Ez az oka.
2017. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Baromsag. Olyat el se tudtok kepzelni esetleg h meg szereti? Hibazott de megbanta? Most tisztult le neki a kep.
2017. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!