Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyni, hogy egyre távolabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyni, hogy egyre távolabb sodródjatok, vagy felvenni a kapcsolatot, még ha nehéz is?

Figyelt kérdés
Szakítás után (ha békében volt az elválás, csak már párként nem működött) ti elvágtok minden szálat és próbáltok túllépni örökre vagy nem akarjátok megvárni, hogy egy amúgy fontos és jó ember az életetekből teljesen eltűnjön és ezért újra felveszitek a kapcsolatot?

2017. jan. 9. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, én a te álláspontodon vagyok, és ahogy fent is írtam, próbálom tartani a kapcsolatot akikkel lehet.

Azt viszont meg kell értened, hogy nem mindenki akar "jóban lenni" a volt kedvesével. Nagyon fájdalmas is lehet, ha maradtak érzelmek valakinél.

Normális szakítás alatt pedig annak közös felismerését értem, hogy nem mûködött együtt, de ebbõl nincs durva sértõdés stb.

2017. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Visszafele a dolog mindig nehezebb, szerelemből barátság..... ehhez idő kell.

És vagy működik vagy nem.

De legtöbb esetben csak akkor működik ha az ember beleszeret valaki másba, különben nagyon nehéz, vagy nem is lesz soha barátság.

2017. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!