Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyni, hogy egyre távolabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyni, hogy egyre távolabb sodródjatok, vagy felvenni a kapcsolatot, még ha nehéz is?

Figyelt kérdés
Szakítás után (ha békében volt az elválás, csak már párként nem működött) ti elvágtok minden szálat és próbáltok túllépni örökre vagy nem akarjátok megvárni, hogy egy amúgy fontos és jó ember az életetekből teljesen eltűnjön és ezért újra felveszitek a kapcsolatot?

2017. jan. 9. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

eltávolodni, hisz csak így lehet lezárni a múltat, és olyan új életet kezdeni, amiben nincs befolyással az ex.


különben aztán jön az exhez való hasonlítgatás, csak sokan annyira h...lyék, hogy ha pont ugyanolyat akarnak, mint az ex, annyi eszük már nincs, hogy belássák, hogy akkor ugyanolyan sorsra fog jutni az a kapcsolat is, mint az előző

2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Végleges lezárás, max x évvel később ismét kapcsolatfelvétel. Igaz ugyan, hogy csak mert párként nem működtünk, nem feltétlenül kellene egy jó embertől megválni, de szerintem eleve nem létezik barátság férfi-nő között, hát még nem akkor, ha azok bizonyos ideig rendszeresen látták egymást meztelenül és szerelmesek is voltak.


Egyébként én eddig akármennyire is próbálkoztam, a legbékésebb szakítás után is lassanként megszakadt a barátság, mert valójában már nem volt minek összekötnie bennünket. Közös célok nem voltak, de mint exek az új partnerek iránti figyelmességből sem ülhettünk össze csak úgy csacsogni meg kávézni, mint mondjuk a barátnőivel teszi az ember lánya, vagy a haverokkal az ember fia. Szóval nem igazán volt értelme hosszú távon fenntartani a barátságot. Jó viszony oké, ha évente egyszer ráírunk a másikra boldog karácsonyt vagy szülinapot kívánni, az egy dolog, de onnantól kezdve, hogy gyakorlatilag már semmi közünk egymáshoz, ez magától is megszakad és valójában tényleg értelmetlen.

2017. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ex azert ex, mert egy multbeli kapcsolat. Kesz, vege. Le kell zarni, meg ha belerokkansz egy idore akkor is. Ha mindig a multon sirankoznank, sose haladnank elore. En gondolkoztam hogy a face-en az alapertelmezett kovetest kikapcsolom. Nincs arra idegrendszerem meg gyomrom, ha majd ferjhez megy, lassam a kepeket! Túl sokat jelentett. A kozos kepeket, emlekeket elrakni, be a szekreny melyebe es nem gondolni ra. 29f.
2017. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés.

Akivel normálisan, tisztességesen váltunk el, azokkal tartom a kapcsolatot, de csak ritkán beszélünk így is, másnak nem látom értelmét.

Egy srác volt, akit nagyon megbántottam, 8 éves kapcsolatom volt, és mivel értékes ember, ezt a mai napig sajnálom. Nem tudok róla semmit, szinte minden nap eszembe jut.

A másik egy olyan történet, akivel képtelenség lett volna jóban lenni, neki nem volt kellõ érzelmi intelligenciája ehhez. Mindenhonnan töröltem.

2017. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy így kell lennie, hogy ha vége egy szerelemnek, azzal örökre elveszítesz valakit az életedből...
2017. jan. 9. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a normális exeimmel tartom a kapcsolatot, de nem azonnal vettük fel a kapcsolatot. Minimum fél év, de inkább 1-2 év kellett hozzá. Akkor már nem érintettek meg, mint pasi, így nem volt ebből probléma. De mindenkinek mag kell hagyni az időt, hogy túlléphessen, és elfogadni, ha ő már egyáltalán nem akarja tartani a kapcsolatot.
2017. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 a "normális exek" azt jelenti, hogy közös döntés alapján szakítottatok?
2017. jan. 9. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:

"Elég szomorú, hogy így kell lennie, hogy ha vége egy szerelemnek, azzal örökre elveszítesz valakit az életedből..."


Nem most kéne sírni, hogy elég szomorú, minek lett akkor vége egyáltalán? Mert NEM MŰKÖDÖTT!! Ha működött volna, akkor nem lett volna vége!


Neked egy könnyítés, hogy elzárkózol tőle, mert így könnyebben megy a felejtés a múlt lezárása.


Nem kell, hogy örökre megszakítsd vele a kapcsolatot, csak addig, amíg nincs rád hatással.

2017. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó, picit szerintem félreértettél

én úgy értettem, hogy attól még mert maga a kapcsolat nem működött, elég rossz, hogy csak azért mert x ideig együtt voltatok utána jobb, ha minden kapcsolatot megszakítotok egymással

2017. jan. 9. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:
van, akinek az kell, hogy teljesen lezárja a múltat, van, aki sokkal könnyebben képes feldolgozni a dolgokat, egyéne vállogatja
2017. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!