Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már zaklatás? Félnem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már zaklatás? Félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés
A párom annyira féltékeny a volt élettársamra, hogy mindig ezzel traktál. Nyomon követi minden lépésem, nemrég a telefonomból kinézte az üzeneteket, amiket váltottam vele. Folyamatosan feltöri a face-met, ez szerintem már beteges.. Azzal zsarol, ha rajtakap hogy beszélek vele, akkor megveri stb. Egyébként ezt nem tudom kikerülni, van egy közös vállalkozásunk az exemmel, és "baráti szakitás" volt, de már nem akarunk egymástol semmit. A párom viselkedésétől viszont tartok. Fenyegetve érzem magam, ugye egy kapcsolatban sem normális hogy belemászunk egymás üzeneteibe, a másik tudta és engedélye nélkül? Az exem feljelentheti ezért, ha mondjuk megfenyegeti? Köszönöm az értelmes válaszokat.

2016. okt. 10. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy leültetném beszélni, vagy ha ez nem megoldás, elhagynám.

Akkor is, ha anno jártatok, mégis csak az üzlettársadról van szó...

2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fel jelenthetni feljelentheti, de ezt a hapekot én már otthagytam volna. Nem még majd ránézel valakire az utcán megveri?
2016. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen féltékeny barommal nem tudsz mit csinálni, ott kell hagyni.
2016. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na én ezért járok 45 kaliberessel - nyugi van engedélyem.
2016. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feljelentheti, de ahhoz, hogy érdemi ügy legyen belőle, bizonyítékok is kellenek. Ez a fenyegetéses ügyek esetében sokszor problémát okoz, így többnyire el sem jutnak a bíróságig.


Részedről az tűnik az észszerű megoldásnak, ha szakítasz a pároddal. Az ilyen mértékű féltékenység nem szokott javulni.

2016. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól érzed, hogy nem normális, amit ez az alak művel. Ha van egy kis eszed, és nem akarsz a következő bántalmazott, bezárt és manipulálható áldozat-típus lenni, akkor azonnal lezárod ezt a kapcsolatot, teljesen függetlenül attól, hogy az exed mit lép.
2016. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek utan ezt az embert meg a parodnak hivod, akkor nem ertem, minek jossz ide panaszkodni - te maradtal vele ezek utan is. Tolunk mit varsz? Epelmeju ember nincs egyutt beteg emberrel, amikor annak nyilvanvalo pszichologiai problemai vannak.
2016. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem hogy tudsz egy olyan emberrel együtt lenni aki feltöri a faced és az smseidbe túrkál. Ez nagyon patkány dolog.
2016. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!