Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy leszálljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Mit tegyek hogy leszálljon rólunk?

Figyelt kérdés
Most januárban lett volna 3 éves a régi kapcsolatom. Nyár végén már szét mentünk próbáltuk élesztgetni a dolgot de nyilvánvalóvá vált hogy elhidegültem tőle teljesen ( sok vita, családi ellentétek stb.) Egy hónapja új párom van nagyon boldogok vagyunk, vagyis lennénk de az ex barátom mindig felüti valahol a fejét, múlthéten 2x is odajött a munkahelyemhez kocsival, nem jött be csak ült meg nézett, a második alkalommal kint cigiztem pont akkor indult haza lehúzta az ablakot és puszit dobott meg vigyorgott mint a vadalma.. annyira gyerekes :/ Aztán jár a nagyszüleimhez de minek?! volt a keresztszüleimnél ott lehordott mindenféle utcasarkinak, és a tesómék is volt mert "játékot kért sógoromtól a ps3omhoz amit most vett állítólag" annyira bosszant a dolog, félek is tőle volt hogy nekem jött a kapcsolat alatt, valamikor még mennem kell náluk mert szükségem van az egyik bizonyítványomra ami sajnos náluk van, barátom persze elkísér de rettegek. Mit tehetnék? Rendőrségre nem akarnék emiatt mászkálni úgyse tudnak sok mindent tenni. 22/L

2016. jan. 20. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, 6 éven át üldöztem a leányzót, nem tudtam elszakadni, zaklattam, a távol tartási végzés sokat segített a leányzónak, nekem sok időbe tellett mire felfogtam, de orvosi segítségre volt szükségem, hogy brlássam, hogy itt én vagyok a nem normális. Szerintem mindenképpen egy ügyvéd véleményét kérd ki, mert magamból kiindulva eldurvulhat a helyzet...

Eleinte csak zaklattam, mindig úgy intéztem, hogy "véletlenül" ugyan azon a buszon utazzunk, csak azért kezdtem el könyvtárba járni, hogy ott is összefussunk, még jóga edzésekre is eljártam, még ott se szabadult tőlem, aztán ez eldurvult, a barátját minden áron el akartam érni, hogy megutálja, még k*rvát is fizettem, hogy bulin másszon rá a srácra, aztán locsoltam le a kocsiját kromofággal, mikor a fülembe jutott, hogy jegygyűrűre gyűjt, minden áron súlyos anyagi károkat akartam okozni, hogy ne legyen rá pénze...

Földszinti lakásban laktak, éjszakánként szórakoztam azzal, hogy kopogok, meg a körmömmel nyikorgok az ablakukon...

Volt, hogy a barátja megkeresett, hogy leállítja, akkor megmutattam neki, milyen könnyű karfeszítéseket csinálni olyan emberen, aki ezt nem tanulta 13 éven keresztül...

A legrosszabb, hogy ha nem szedném a gyógyszereimet, akkor ezeket teljesen normális dolognak tartanám... Ez ment 20-26 éves koromig, azóta sem volt normális kapcsolatom és valószínűleg nem is lesz, mert rettegek magamtól, nem akarok bántani senkit, de ki tudja mit hozna ki belőlem egy szakítás...

Szóval próbálj nem találkozni vele, de ha úgy érzed, hogy nem tágít, akkor keress fel egy ügyvédet.

2016. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb meglátod fordulj el, és sose köszönj neki,ne kerülj vele kontaktba! telefonszámát tiltsd,emailt meg mindent.
2016. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!