Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet felépülni és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felépülni és újra normális, emberi életet élni egy pszichopatával való kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Első sorban konkrét,tapasztalaton alapuló válaszokat várok.

2016. szept. 24. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván pszichológushoz fordulnék és kineziológussal is konzultálnék, erre nem gondoltál esetleg?
2016. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy gondoltam,de nincs rá pénzem.Államival fogok próbálkozni, de az valószínűleg kevés lesz.Ezért várok válaszokat olyanoktól, akik már végig mentek ezen,hogy ők maguk mit tettek a pszichológus mellett.Hátha nekem is bejönne.
2016. szept. 24. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En tapasztalatbol fogok neked beszelni,mert en negy evet lehuztam egy ilyen emberrel. Eletem eddigi legnagyobb hibajat kovettem el,es ranyomta a belyeget az egesz eletemre. O szakitott velem tobbszor,de mindig egy par honap mulva visszajott, de tavaly ment el vegleg. Abban az idoben nagy szerencsem volt az,hogy az elet a csaladon belul is belem rakott egy adagot. Kiderult hogy anyam skizofrenias. Teljesen kikeszultem, ongyilkos akartam lenni. Sokszor csak ultem az agy szelen es semmis abrazatom volt,ilyeszto lettem. Szerencsemre voltam olyan inteligens hogy magamtol elfaradtam egy pszichologushoz. A hiba gyokeret hogy miert alltal le egy mentalis beteg emberrel,azt magadban kell keresned. En kiskoromban nem kaptam eleg szeretet, elvaltak a szuleim es egy pokol volt a gyerekkorom is. Tudat alatt sorozatban szedtem ossze a defektes pasikat, es akartam oket megvaltoztatni,segiteni nekik, mert en jo vagyok. Mar eszre se vettem hogy milyen durvan megalaznak, mert kuzdeni akartam meg a legkevesebb szeretetert is. Fel se tunt hogy labtorlo vagyok. Az onbizalmam sehol se volt. En gyerekkent azt tanultam meg,hogy egy kis szeretert el kell viselni minden megalaztatast. Mikor szakitottunk elmondott mindennek. Rajott hogy nem tud tobbe h.lyenek nezni. Soha tobbet nem engedtem vissza az eletembe. az ilyen ember tudja hogy semmiert nem lehet ra felnezni mert ertektelen. Azzal eri el hogy felnezz ra, hogy manipulal, tonkretesz,zsarol. En ugy tettem tul magam rajt,hogy ezeket vegiggondoltam mind. Aztan elkezdtem kondiba jarni,jogazni, most rendornek keszulok. Azota kemeny no lettem. Jo csaj lettem :) Megmutattam magamnak hogy milyen eros vagyok, milyen jo no vagyok. Azota ereztem mas ferfi testet, es izgalmas volt. Rajottem hogy mennyi minden hianyzott az eletembol, nem voltak barataim, nem volt szemelyisegem... Ha akarsz irj privatot 23-l
2016. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból fogok beszélni.

Az én barátom súlyos szorongásos depresszióval küzdött. Az orovsok már 14 éves korában is elmondták, hogy olyan súlyos eset, hogy valószínáleg csak a gyógyszeresen támogatott pszichoterápia segít. Ezt a szakításunk után tudtam meg.


Nagyon nagy görcsök voltak bennem, mert a barátom önpsztítóvá vált, volt hogy előttem sebezte meg magát, azt kiabálta, hogy mindennek én vagyok az oka. El kellett fogadnom, hogy nem. És muszáj volt lelépnem. Annak ellenére, hogy mint ember, most is szeretem. Csak be kellett látnom, hogy a kapcsolat nem működik.



Nekem el kellett menem egy pszichológushoz, akivel tisztáztuk a dologokat. majdnem egy évig tartó terápia volt.

Közben spirituális szakemberek is segítettek nekem. Nem tudom, te mennyire hiszel ezekben, de nekem ők is tudtak segíteni, a racionális énemet is meglepte.

És persze rengeteg időt töltöttem társaságban, és sporttal, sétával, természetben.

Tudatosan odafigyeltem a barátaimra. Nagyon sokat beszégettem velük, igyekeztem szocializálódni, szoktatni magam a normális emberekhez.

Sokat olvastam, hogy az élmények felülírják az enyémeket.


Most jobb.

1,5 év telt el. Ha most jönne valaki, már el tudnék képzelni kapcsolatot.

2016. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo; meddig voltal vele egyutt? Honnan tudod, hogy pszichopata? Hogy valtatok el?
2016. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivancsiva tettel, es nem valaszolsz, kerdezo. Honnan tudod, hogy az volt? Miket csinalt?
2016. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!