Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék kijönni ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kijönni ebből az állapotból? (normális válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a barátom és azóta teljesen kifordultam magamból, eddig soha senkit nem szerettem annyira mint őt. 1 hónapja szinte ki sem mozdulok a lakásból csak ha muszaj, nem állok szóba senkivel csak bólogatok ha kérdeznek, nincs erőm semmire csak fekszem es bámulok magam ele, feleannyit sem eszem mint előtte, minden kis hülyeségen elsirom magam és elkezdtem vagdosni magam, nem durván csak kis karcolások, jol esik amikor csinálom, de utana meg rosszabb lesz mert felek hogy valaki meglátja es azt fogja hinni örult vagyok.

Senkinek nem tűnt fel a környezetemben, hogy baj lenne mert amikor látnak mindig igyekszem mosolyogni, de nem bírom ezt az állapotot tovább.



2016. júl. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kussolj Meg...

.

.

.

.

.

.


Csak vicceltem.

Foglald el magad valamivel.

2016. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külső segítséggel.

Hány éves vagy?

2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez nálam is csak nem vagdalom magam.


23/F

2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2016. júl. 15. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne titkolózz tovább, beszélgess a szüleiddel, barátaiddal, bárkivel, akiről úgy gondolod, hogy megért téged. Az ilyesmit hívják gyászmunkának, nagyobb veszteség esetén ezen mindenki átmegy. Hidd el, ha kibeszéled magadból a gondjaidat, akkor egy idő után könnyebb lesz. Megviselt a szakítás, te nyilván érzékenyebb típus vagy, de szerintem te is tudod, hogy ez így nem jó irány. Így nem feldolgozod a problémát, csak halogatod a vele való szembenézést. El kell fogadnod, hogy ez megtörtént, gondolkodj el azon, hogy miben hibázhattatok, miért nem működött a kapcsolat, és tanulj belőle. A legfontosabb pedig az, hogy legyen társaságod, legyen kivel beszélgetned. Hívd át egy-két barátnődet, vagy te menj el valakihez, és beszéld ki magad, meglátod, hogy utána meg fogsz könnyebbülni.
2016. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magadat valamivel, töltsd ki az idődet valamivel. Most van egy csomó időd, amiben olyan dolgokat csinálhatsz amikre eddig nem volt időd. Tarts akár egésznapos filmnézést, én pl akkor kevésbé gondolkodok és úgy könnyebb nem agyalni hülyeségeken. Beszélgess az ismerőseiddel. Minél több embernek meséled el a bajodat annál könnyebb feldolgozni. Ha kell írj naplót, abba leírhatod minden bánatodat. Előbb utóbb kopni fog a dolog. Menj kirándulni a környezetváltozás jót tesz. Aztán lehet valamit sportolni vagy valami hobbit keresni vagy valamit, majd lehet újra elkezdeni ismerkedni. Azt hiszem kb ezt az utat lehet követni egy szakítás kilábalásához :)
2016. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talalkozz a barataiddal, sird ki magad 2x 3x... utana pedig allj talpra, ember nem halt meg bele szakitasba hat ha nem jott ossze majd jon mas elobb-utobb. Menj setalj setaltass kutyat vagy vallalj diakmunkat vagy ha normalis munkad van, melle meg mellekallast hogy lekosd magad es lefaraszd, nem lesz erod sirankozni es elmulik a fajdalom nagyresze es penzed is lesz

En ezt csinalom.

2016. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek! Igyekszem megfogadni :)
2016. júl. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!