Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk barátnőmmel, de azóta sem tudom túltenni magam rajta. Depressziós vagyok semmi sem érdekel szó szerint szürkén látom a világot, nincs étvágyam. Csak ő jár a fejemben, mert ő életem szerelme. Úgy vagyok vele, hogy többé nem tudok egy lányba sem beleszeretni. Csak Ő létezik.
2016. jún. 6. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, és el is fog múlni. Te legalább lehettél vele valamennyit, én meg már egy hónapja próbálok túllépni egy visszautasításon, de még mindig "ideges" vagyok miatta egész nap. De az biztos, hogy te is és én is jobban leszünk nemsokára :)
2016. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így legyen :)
2016. jún. 6. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarunk, en penteken szakitottam, vagyis szakitottak velem, csak nem tudom miert... Azota nem is beszeltunk, ugyhogy ossze szedem magam es a munkara koncentralok. Kitartas!
2016. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!