Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tudom feledni az exem?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, azóta már megismertem egy lányt akit nagyon szeretek, de az exem iránt is érzek még valamit.


27/f


2016. jún. 21. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a múltban élj, az már megtörtént kész vége. Inkább a jelennel foglalkozz a mostanit becsüld meg, s tervezz vele
2016. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó csak néha akaratlanul is rá gondolok és feljönnek az érzelmek. Nem jönnék vele össze újra az biztos csak zavar hogy nem tudom igazán szeretni azt a lányt aki megérdemli. Vagy nem is hogy nem tudom, inkább lelki ismeret furdalásom van az ex iránti érzelmek miatt.
2016. jún. 21. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélsz még vele?
2016. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tartjuk a kapcsolatot.
2016. jún. 21. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is értem. Próbáld meg a figyelmedet csak az új lányra irányítani, előbb utóbb úgy is elhalványul a régi emléke 😊
2016. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még fél év után is érzel valamit az exed iránt, nem gondolod, hogy akkor vele kellene lenned? Olyan nincs, hogy két nőt szeretsz. Fél év pedig nagyon hosszú idő, ha ezalatt nem sikerült felejteni, miből gondolod, hogy ezek után csak úgy menni fog? Neki van valakije? Mit tudsz róla?
2016. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben megkeresném szerintem keresd meg és beszélj vele és útána rá jönnél hogy még mit érzel iránta és lehet hogy a végén kiderül hogy semmit és jobban fogol tudni oda figyelni a jelenlegi kapcsolatodra
2016. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem szeretném meg keresni, megpróbálom teljesen kitörölni az emlékét a fejemből.
2016. jún. 22. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal semmire nem mész. Mondom,ha fél év alatt nem sikerült magadtól akkor ezután se fog ha nem beszélsz vele. Mitől félsz? Ő egyedül van? 6. voltam
2016. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!