Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindjárt két éve képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt két éve képtelen vagyok őt elfelejteni. Ez igy normális?

Figyelt kérdés

Én szakitottam, mert egyszerűen már nem működött köztünk. Mégis, olyan nagy szerelem volt ő a részemről, hogy még a mai napig is gondolok rá nap mint nap (még úgy is hogy nem akarok!). Pl mikor városban vagyok, nincs olyan zuga a városnak ahol ne lenne vele közös emlékem... Amikor úgy érzem, hogy végre sikerült elfelejtenem, visszatér álmaimba és nem akárhogy. Folyton felkavar, felkavar vele minden egyes apró emlék. Múltkor mutattam egy ismerősömnek pár képet régebbről magamról, és találtam volt barátommal közös képeket (köztük a legelső közös képünket-ez számomra nagyon fontos emlék), és csak néztem.... néztem... és teljesen levert lettem, mert átéreztem a képen azt a boldogságot amilyen akkor voltam, és nem is tudom mi fáj jobban: hogy el kellett engedjem vagy az hogy hatalmas szerelem volt részemről és egyben óriási boldogságot okozott Ő az életemben.

És igen, bár az élet megy tovább, mert mennie kell, de azóta nem találom a helyem, azt hittem jobb lesz ha szakitunk, de lehet neki jobb lett, de én szenvedek az emlékektől.

Azóta próbáltam új lapokkal inditani az életemben, van is jelenleg egy új kapcsolatom, de az annyira nem varázslatos... úgy érzem mintha teljesen érzéketlen lennék már...


Szerintem nemnormális két éven keresztül egy szerelmet gyászolni...



2016. febr. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Kezdj ismerkedni, ismerj meg valakit, így tudsz felejteni
2016. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán már nem is a pasi hiányzik igazából, hanem az a boldogság, amit akkor éreztél, és amit azóta sem találtál meg ezek szerint. Szóval keresd, mást nem tudsz tenni.
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mi a baj a mostani kapcsolatodban , mi nem teszi annyira varázslatossá ? Az előző kapcsolatod meddig tartott ? :)
2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Van valami, ami miatt nem tudod lezárni. EZ lehet önérzet, megbántottság, az, hogy úgy érzed Te jobban szeretted. Ha nem egyezett a jövőképetek, jó, hogy elengedted. Arra koncentrálj ilyenkor ha levert vagy, hogy mik a rossz tulajdonságai, mi az, ami miatt szakítottál vele. Ha a mostani kapcsolatodban nem érzel vonzódást, szerelmet, azt pedig jobb, ha még az elején abbahagyod, mert nem tisztességes a másikkal szemben. Valószínűleg nem voltál még kész egy új kapcsolatra, korán ugrottál bele.
2016. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is,önmagaddal szemben kell rendben lenned,másodszor tedd rendbe a jelenlegi kapcsolatod.

Nem fair a másikkal szemben, hogy "féllábbal" vagy csak benne.

Ha nagyon nem megy a dolog,akkor pszichológus.

2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tinikapcsolatként indult, két és fél évig voltunk együtt. Én jelenleg 21 éves vagyok.

Azért kényszerültem rá, hogy szakitsak vele és elengedjük egymást, mert egyszerűen a jövőképünk már nem egyezett. Ő borzalmasan törekvő személy lett az idő során, amivel nincs is baj, de valahogy a számitásaiba nem vett bele engem. Ő tervezett, de nem együtt, hanem külön.

Meg zavart az is hogy két és fél év alatt ő sosem vette a fáradtságot hogy a barátainak bemutasson. Én nem mondhatom el ezt forditva.

2016. febr. 16. 17:56
 7/11 osterban ***** válasza:
100%
Nem tudom, megnyugtatlak-e ezzel... Én 18 évesen szerettem bele egy lányba, négy évig voltunk együtt, végül azért szakítottunk, mert más városba kerültem a suli miatt, és nehezen tudtuk kezelni a távolságot, hogy csak hétvégenként találkozunk, a féltékenység is erős volt mindkettőnkben, stb, szóval lezártuk. Azóta 14 év telt el, ezalatt nem is találkoztunk. A szüleink néha összefutnak, annyit tudok, hogy manapság is emleget, de van férje, gyerekei. Nekem sok kapcsolatom volt, de a szívem mélyen még mindig ő hiányzik, és ahogy te is írod, mindig eszembe jut valamiről, és álmodok is róla. Valójában én azért nem vettem el senkit, mert sosem tudtam senkit sem úgy szeretni, mint őt, és csak azért, hogy legyen egy feleségem, mert "ez az élet rendje", nem akartam. Így nem működne úgysem, azt hiszem. Barátnőim azért szoktak lenni. :) Én úgy gondolok erre az egészre, hogy megélhettem, megélhetek egy olyan dolgot, amit a legtöbb ember nem. Egyáltalán nem vagyok ettől boldogtalan, sőt. És persze azért élem az életem, csak mindig jönnek azok az időszakok, amikor előtörnek a régi emlékek, érzések... Hát nem tudom, hogy segítettem-e ezzel. :) Egy biztos, számomra nem természetellenes, hogy 2 éve gyászolsz egy szerelmet.
2016. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... mi "csak" fél éve szakítottunk, de szóról szóra ugyanazt érzem, amit te, és jelenleg úgy gondolom, hogy soha nem fogok túllépni a 6 éves kapcsolatomon :(
2016. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem keresed meg? Lehet ő is így érez?

Én egy próbát megtennék a helyedben. Kár úgy élni az életet, hogy nem próbálkoztunk eléggé.

Ne hagyd, hogy a te életedből is 14 év teljen el, mint a fenti hozzászólónak. Nincs vesztenivalód.

2016. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Erről érdekes véleménye volt neki. Semmiképp nem kezdeném vele újra, mert tudom, hogy Ő már nem lesz többé a régi, akibe beleszerettem.


Bár volt egyszer egy érdekes kijelentése, és valamiből még érzem hogy szeret, de egyszerűen nincsen hogy újrakezdeni.

Mikor elváltunk azt mondta, hogy soha nem lehet tudni, lehet még egyszer megtaláljuk egymást valahol...

Nincs értelme úgy folytatni egy kapcsolatot, hogy én itt, ő meg ott.

2016. febr. 17. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!