Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha nem tudom elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem tudom elfelejteni ha minden nap látnom kell?

Figyelt kérdés
Oké, beletörődtem, hogy nem érdeklem, de mivel időközben ott kezdett dolgozni, ahol én, beleőrülök, hogy minden nap szembe kell vele néznem, más női kollégáknak, diáklányoknak "udvarolgat", bókol, én meg még csak egy mosolyt se kapok tőle, rám se néz mondhatni...így esélyem sincs nekem rámosolyogni. Kedves vagyok vele, de napi szinten megkapom hogy grimaszolgat szemben, ha valami nem tetszik neki, meg átnéz rajtam. Ha jókedvébe van nagy ritkán, magamba mosolygok mert szeretem, de nem bírom elviselni, illetve nagyon nehéz.
2015. júl. 8. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, én úgy voltam hasonlóban, hogy közös baráti társaság volt. Tehát nem volt "muszáj" oda mennem minden nap, de mentem (ő meg ott andalgott az új barátnőjével). De én úgy döntöttem, hogy elég volt őt elvesztenem, nem fogom még a közös barátokat / helyeket is feladni (bár erősen gondolkoztam rajta). Szóval szépen odamentem, végignéztem, mosolyogtam - még az új csajával is szívélyes voltam. (Mondjuk ő azért rendes volt velem, tehát alapvető udvariasság megvolt meg ilyenek.) Eleinte nagyon fájt, de idővel elmúlt, és utólag úgy tekintek vissza arra az időre, hogy erősebb lettem tőle.

Szóval az idő segít:S

2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!