Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindjárt két éve képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt két éve képtelen vagyok őt elfelejteni. Ez igy normális?

Figyelt kérdés

Én szakitottam, mert egyszerűen már nem működött köztünk. Mégis, olyan nagy szerelem volt ő a részemről, hogy még a mai napig is gondolok rá nap mint nap (még úgy is hogy nem akarok!). Pl mikor városban vagyok, nincs olyan zuga a városnak ahol ne lenne vele közös emlékem... Amikor úgy érzem, hogy végre sikerült elfelejtenem, visszatér álmaimba és nem akárhogy. Folyton felkavar, felkavar vele minden egyes apró emlék. Múltkor mutattam egy ismerősömnek pár képet régebbről magamról, és találtam volt barátommal közös képeket (köztük a legelső közös képünket-ez számomra nagyon fontos emlék), és csak néztem.... néztem... és teljesen levert lettem, mert átéreztem a képen azt a boldogságot amilyen akkor voltam, és nem is tudom mi fáj jobban: hogy el kellett engedjem vagy az hogy hatalmas szerelem volt részemről és egyben óriási boldogságot okozott Ő az életemben.

És igen, bár az élet megy tovább, mert mennie kell, de azóta nem találom a helyem, azt hittem jobb lesz ha szakitunk, de lehet neki jobb lett, de én szenvedek az emlékektől.

Azóta próbáltam új lapokkal inditani az életemben, van is jelenleg egy új kapcsolatom, de az annyira nem varázslatos... úgy érzem mintha teljesen érzéketlen lennék már...


Szerintem nemnormális két éven keresztül egy szerelmet gyászolni...



2016. febr. 16. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" lassan egy éve gyászolok. Mindenki azt mondta eddig hogyfelejtsem el a múlt, megélted jon a következő stb stb... Igy tovabb . Én speciel odáig jutottam, hogy tudom nekem ez volt az A nagy szerelem és kereshetek mást ugyse találok már olyat és igen ő is hibás volt és voltak negatívumai de mondhat nekem akárki akármit :) ezt én érzem hogy ilyen nem lesz még egy. Hozzászoktam es persze volt azota kapcsolatom es neki is van amit tiszteletben tartok. De valahogy érzem ő is hasonló cipőben jár mint én. Őszintén szólva nem is akarom elfelejteni ahogy akartam eleinte, es nem is tudnám. Csak várok szendben és élem az életemet ha közben utunk keresztezi egymást tudni fogom nekem lett teremtve. Kitartást neked is
2016. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!