Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgoztad fel, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel, ha valaki óriási csalódást okozott?

Figyelt kérdés

Megismerkedés, egymásba habarodás, csodás pillanatok, tervek, jövőkép, közös jövő együttes tervezése, elindulás a közös úton, majd egyszer csak meggondolja magát és faképnél hagy... egy világ omlott össze bennem, mintha kirántotta volna a talajt a lábam alól. Fogalmam sincs, hogyan tovább, pedig volt már csalódásom máskor is, de ez, hogy már majdnem az esküvő előtt hagyjon faképnél az, aki egy héttel előtte még azt mondta, én vagyok élete szerelme ... nem bírok kijózanodni.


36/N



2016. szept. 14. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Ne haragudj, sajnálom ha megbántott amit írtam de a tapasztalat beszél belőlem.. tarts ki!
2016. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ne vedd magadra, egyszerűen annyira padlóra küldött, hogy képtelen vagyok most a jót látni bármiben is.
2016. szept. 14. 19:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Megértelek, nagyon nehéz de sajnos el kell fogadni. Én mindig úgy voltam vele hogy valamiért így kellett történnie. Őt elveszítettem, de van egy tökéletes kisbabám aki a vilagot jelenti. Neked is jönni fog a saját csodád, aki/ami ha megjelenik, azt gondolod majd hogy "ha vele maradsz, mindez nem adatik meg (a csodád) De törés mindig lesz, majd beforr, idő..
2016. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ebben én is hiszek, mindennek oka van, de pont emiatt nehéz, mert az előző óriási csalódásom után mindenki azt mondta, a rossz után jön a jó és minden rendbe jön. Akkor jött a következő párom, aki most még nagyobb csalódást hozott. Így nehéz pozitívnak maradni.
2016. szept. 14. 20:22
 15/15 anonim ***** válasza:

En 3 ev eltelte utan meg mindig nem dolgoztam fel teljesen. De lehet csak azert, mert amig egyutt voltunk mindig csalodtam, de megbocsajtottam mert annyira szerettem. Szoval igazabol ezt maganak koszonhetem!

Viszont szerintem ha megvaltoztatod a gondolataidat,eltereled..akkor fog menni! :)

2016. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!