Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási dilemmám van párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási dilemmám van párkapcsolat terén. Valami vélemény?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú,aki azt mondja szeret,de mégsem akar sokáig várni rám. Itt vagyok én, a lány, akinek nem volt még szexuális kapcsolata, és bár a fiú nagyon akarja az együttlétet,én még nem akarok lefeküdni vele.Hogy miért?Mert úgy érzem ő csak erre hajt,nem vonzódom hozzá szexuálisan,nem tud felizgatni,és úgy érzem megbánnám,ha megtenném.Ezt miért?Mert egyebet nem hallok tőle,csak ezt,hogy szexet akar,és kell neki,mert szüksége van rá.Most akkor feküdjek le vele,csak azért,hogy megkapjon engem,és valószínüleg dobjon,ami miatt nagyon magamalatt leszek,hisz érzem,hogy ez így fog végződni, vagy egyszerűen tegyem útjára annélkül,hogy megpróbálnám vele a szexet?
2015. ápr. 26. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne!

Ne feküdj le vele még!!

2015. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DavidGlock ***** válasza:
hat magad is tudod h mit akar hat mire varsz tedd lapatra oszt joido :D
2015. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi a kérdés?
2015. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldd el a fenébe, ha annyira "szüksége van" szexre akkor vásároljon fizetős szolgáltatást, az egy korrekt dolog, de azt hazudni hogy szeret az már sunyiság. Ha nem érint meg téged a pasi szexuálisan akkor nem mész bele a szexbe. Ennyi.
2015. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldd el melegebbb éghajlatra. Majd találsz valakit akihez vonzódsz. Felesleges egy ilyenne leállni.
2015. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még ha nem lennél szűz is azt mondanám, hogy útilaput neki. És hogy miért? a kérdésedben a válasz: "nem vonzódom hozzá szexuálisan,nem tud felizgatni,és úgy érzem megbánnám,ha megtenném". Ez untig elég indok a visszautasításra ÉS szakításra, még akkor is, ha nem vagy szűz, hát még így aztán főleg. Nem tud felizgatni, nem vonz szexuálisan? Mi a tökömért akarnál vele lefeküdni akkor? Csak fájna az egész és rossz élmény lenne. Csak azért, hogy te (maximum) 5 percig elviseld az ő bénázását ne feküdj alá. Nem akarsz lefeküdni vele alapból sem. Akkor mi a kérdés? Főleg, ha még úgy is érzed, hogy csak ennyit akar. Hát menjen a sunyiba az ilyen :D
2015. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!