Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgoztad fel, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel, ha valaki óriási csalódást okozott?

Figyelt kérdés

Megismerkedés, egymásba habarodás, csodás pillanatok, tervek, jövőkép, közös jövő együttes tervezése, elindulás a közös úton, majd egyszer csak meggondolja magát és faképnél hagy... egy világ omlott össze bennem, mintha kirántotta volna a talajt a lábam alól. Fogalmam sincs, hogyan tovább, pedig volt már csalódásom máskor is, de ez, hogy már majdnem az esküvő előtt hagyjon faképnél az, aki egy héttel előtte még azt mondta, én vagyok élete szerelme ... nem bírok kijózanodni.


36/N



2016. szept. 14. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok,mert jelenleg én is hasonló cipőben járok férfiként,igaz kicsit más a szitum de a lényeg ugyanaz.
2016. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rettenetesen bánt, amit csinált, mert ráadásul úgy alakította a dolgokat, hogy ne neki kelljen kimondani a végét, így viszont még mélyebbre nyomta a kést a szívembe.
2016. szept. 14. 12:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Mitől gondolta meg magát 1 hét alatt? Valahogy nem tudom elképzelni azt, hogy valakivel 1 hét alatt megforduljon a világ. Főleg úgy, hogy neked kellett dobnod őt.
2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azzal indokolta, hogy most döbbent rá, mennyi mindent kell feladnia az eddigi életéből, ugyanis távkapcsolatból költöztünk volna össze. Nagyon lelkes volt, alig várta, hogy együtt éljünk, aztán hirtelen megfordult minden és csak a negatívumokat látta mindenben. Igaz, a családja is befolyásolja rendesen.
2016. szept. 14. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Alkohollal.Csak javasolni tudom.

39/N

2016. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyrészt nem szeretnék még mélyebbre süllyedni, másrészt pedig az alkoholista apám tavaly halt meg.
2016. szept. 14. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát. Inkább most derüljön ki, mint mikor már összeköltöztetek volna, vagy a házasság is meg lett volna. Bár ez sovány vigasz tudom.

Feldolgozni nem lehet, csak az idő tud segíteni. Csak közhelyeket lehet erre sajna mondani, hogy foglald el magad valamivel, járj társaságba, csináld azt, amit szeretsz, és tereld el a gondolataid. Bár ilyen egyszerű lenne.

Megpróbáltátok átbeszélni higgadtan ezt az egészet?

2016. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam vele megbeszélni, de csak ült és nézett maga elé meredten és azt mondta, saját maga sem tudja megmondani, mi zajlik benne. Kérdeztem, mennyi időre lenne szüksége, hogy döntsön. Azt mondta, fogalma sincs, de már olyan egyszerű kérdésekre sem tudott választ adni, hogy szeret-e még egyáltalán, folyton csak ült és bambán nézett ki a fejéből. Addig játszotta ezt, míg már odáig jutottam, hogy egyáltalán nem bíztam a közös jövőben.
2016. szept. 14. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged! Tudom hogy borzasztó ezt olvasni de így van. Nagyon nehèz belátni de sajnos el kell fogadni. Soha senki nem enged csak úgy el valakit, ha igazán szereti! Tapasztalatból mondom. Velem is ez történt. Mindent megtettem volna érte! Nem hogy imádtam hanem rajongásig szerelmes voltam belé 4 és fél év után is, mikor csak úgy felszívódott, eltűnt, olyan volt mintha meghalt volna. Így szakított velem, semmi jele nem volt előtte. Ennek 3 éve, azóta férjhez mentem és született egy csodálatos kisbabám, de mégsem vagyok boldog. A férjem nem azt az oldalat mutatja mióta itt van a kicsi mint előtte. Talán ezért zaklat fel még most is a múlt. Sokszor álmodok vele, olyan lezáratlan volt az egész, rengeteg kérdés maradt bennem amikre sosem kapok már választ. Látod 3 ève.. nem tudom mikor jön el az a pillanat amikor azt mondom én is hogy már vége, továbbléptem, lezártam, már nem számít miért tette. Fogalmam sincs.. csak várok. Amit előttem írtak, társaság, hobbi, sport, idő. Várj, kitartást kívánok és sok-sok erőt!!!
2016. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát, ezek marha jó kilátások :-(
2016. szept. 14. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!