Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
A párommal 3évig voltunk együtt. Egy éve költöztünk össze. Nagy volt a szerelem, de az utóbbi időben sokat vitáztunk. Leginkább azon hogy kirúgtak a munkahelyemről és nem volt keresetem. Nem akartam eltartott lenni. De persze ő mindenben segíteni akart. Szerettünk volna babát. Teherbe is estem de sajnos elvetéltem. Aztán egy hete közölte, hogy szeret de már nem úgy és költözzek haza. Most a szüleimnél élek. Minden nap beszélünk de csak úgy mint két barát. Azt mondta nem akar végleg elengedni, de igazából mikor hogy beszél.Alig bírom nélküle. Rettentően hiányzik és nem tudom,nem is akarom feldolgozni a szakítást. Ti mit tanácsoltok? Szerintetek lehet még ebből valami?

2016. júl. 29. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amiket ide leírtál, az foglald egybe, szép hosszúra és küldd el neki. Ha ezután se reagál semmit, akkor hagyd, akkor tényleg mindent megtettél, és nem lehet meggyőzni.
2016. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amit csináltok azt úgy hívják,hogy párkapcsolati játszmázás.Egyik sem akarja föladni a saját egóját,ezért a másiktól várja,hogy megtörjön.Még tanulnotok ,tapasztalnotok kell az élettől,hogy átlássátok,mit tesztek most. Forduljatok szakemberhez,nem tudok segíteni.
2016. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet ugy érezte hogy mivel nem fogadtad el a segitséget akkor nincs szükséged az ő segítségére !Mivel te mondtad hogy elméssz hajthatatlan voltál igy feladta !Most hogy te kapálozol igy visszább vesz elbizonytalanodott és nem akarja elkapkodni a dolgot Nehogy ugyanabba a hibába essen !
2016. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
házasság lesz ebből
2016. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!