Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
A párommal 3évig voltunk együtt. Egy éve költöztünk össze. Nagy volt a szerelem, de az utóbbi időben sokat vitáztunk. Leginkább azon hogy kirúgtak a munkahelyemről és nem volt keresetem. Nem akartam eltartott lenni. De persze ő mindenben segíteni akart. Szerettünk volna babát. Teherbe is estem de sajnos elvetéltem. Aztán egy hete közölte, hogy szeret de már nem úgy és költözzek haza. Most a szüleimnél élek. Minden nap beszélünk de csak úgy mint két barát. Azt mondta nem akar végleg elengedni, de igazából mikor hogy beszél.Alig bírom nélküle. Rettentően hiányzik és nem tudom,nem is akarom feldolgozni a szakítást. Ti mit tanácsoltok? Szerintetek lehet még ebből valami?

2016. júl. 29. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szóval abból volt a probléma, hogy ő segíteni szeretett volna neked, de te nem akartad, de ő még jobban segíteni szeretett volna, de te még inkább ellenezted?
2016. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Még azon is hisztiztem ha el akart vinni valahova mert nem az én kedvemre akar tenni de nem tudok még a benzinbe se fizetni
2016. júl. 29. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én (és ahogy látom) ő sem szereti ezt a viselkedést. Ha felajánlok valamilyen segítséget, azt nem véletlenül teszem. Nem várok viszonzást, pláne ha a barátnőmről van szó. Ha ezt valaki nem fogadja el, akkor tényleg baromi idegesítő. Ez olyan, mint ami sokszor velem is megesik, hogy vasúton mondom a 45 kg-os lánynak, aki 20 kg-os bőröndöt cipel, hogy segítsek a lépcsőn? A válasz nem. Aztán 5 perc mire felhúzkodja a lépcsőn, és nem értem. Ettől függetlenül nyilván nem csak ez volt a kiváltó ok. A vetélést nagyon sajnálom, de erről egyikőtök sem tehet, emiatt nem szabadna egymásnak esnetek. Nem volt semmi közvetlen kiváltó oka a "hazaküldésnek"?
2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg elfogadni, ha szívből adják. Legalább annyira fáj annak, aki adná, hogy folyton visszautasítod, mint neked az, hogy nincs pénzed.
2016. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hatalmasat vitáztunk, amikor elküldött. Ebbe volt kiabálás és ajtócsapkodás. Itt épp arról szólt a veszekedés, hogy mennyire keveset foglalkozunk a másikkal. Ekkor még én akartam menni. Ő mondta, hogy ne menjek, de mégis elindultam. Aztán már csak egy üzenet írt, hogy jobb ha inkább vissza se megyek. Igazáből ő most mindenért csak magát okolja. De ez butaság. Csak akármit teszek, nem mondja sose hogy menjek vissza. Üzenetbe teljesen közömbös. De mikor pár napja találkoztunk szinte el sem engedett csak ölelt és csókolt. Azután megint közömb..
2016. júl. 29. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
De ne legyél már ilyen :D Hát te akartál elmenni, ő meg pont azt várja, hogy te mondd, hogy visszamennél:) Szeret téged, vedd már észre :D Kicsit adj le a büszkeségedből, és mondd, hogy vissza szeretnél menni. Ennyit megérne szerintem az, hogy ezután boldogok legyetek. Azért közömbös a köztes időszakban, mert ő meg azt hiszi, hogy nem mondhatja, mert te mentél el, és nem akar könyörögni.
2016. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok és ölel meg csokol akkor biztosan szeret csak nagyot csalodott ennyi a férfiak amugyis büszkék és ö nemfogja mondani hogy költözz vissza miértnem probáljátok meg ugy hogy nem költöztök össze csak együtt vagytok ? És utána majd kiderül hogy mi lenne a vége én tutira felhoznám hogy csak legyünk együtt összeköltözés nélkül.és probáljuk meg ha ugysem megy akkor annak már ténleg nincs értelme
2016. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon megbántam hogy makacs voltam meg hogy mindent visszautasítottam. És félretettem mindent. Ezerszer bocsánatot kértem és mondtam neki hogy vissza akarom őt kapni de kb. csak annyit mond rá hogy sajnálja és tudja hogy mindent megtettem.
2016. júl. 29. 16:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor mehet az 1001., 1002. Szeret téged, nem csak barátként, makacs hülye, de tuti, hogy szeret.
2016. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóbakerült hogy próbáljuk meg újra de külön. Viszont most így 100km van köztünk. És tudja hogy vissza akarok menni ha lesz munkám. Azt mondta segít albérletet találni... :D legalább még mindig jó arc. :D de ha konkrétan rákérdezek hogy egyáltalán lát e még esélyt akkor azt mondja hogy nem tudja
2016. júl. 29. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!