Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, hogy a lány tudatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a lány tudatja a sráccal, hogy van (újra) esély?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szakítottunk a barátnőmmel, neki megvolt az indoka, amelyet más választásom nem révén nyilván elfogadtam. Próbálkoztam nála utána még kétszer de nem akart velem lenni. Ha esetleg lenne mégis esélyem azt tudatná velem vagy egy lány soha nem keresi a fiút?

2016. júl. 13. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha próbálkoztál 2szer és elutasított nem hinném, hogy ezek után szeretne veled bármilyen közeledést vagy ujjabb esélyt tudatni.
2016. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat később, miután kipróbált más srácokat, hogy visszamegy hozzád mert te voltál az igazi! Arról tudni fogsz, flörtöl majd veled, sokat mosolyog rád.


Egyenlőre viszont ne csinálj semmit, ne keresd, ne írj rá, ne vallj neki szerelemt. Lépj tovább. Lesznek csajok, akik jobban meg fognak becsülni :)

2016. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Dehogynem keresi! Aki egy nőnek igazán fontos az le sem tudja vakarni magáról a pácienst....
2016. júl. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányok 80-90%-a soha nem keresi a fiút.
2016. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak továbbra is ez a gondom, hogy szerintem optimálisan nem a lánynak kellene keresni a fiút, szóval ha lenne újra esélyem esetleg akkor azt tudhatnám bárhonnan is?
2016. júl. 13. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem kötöm az ebet a karóhoz, simán keresném ha hiányozna.

N25

2016. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mivel már kétszer bepróbálkoztál nála most hagyd egy ideig. Kezdj el ismerkedni, csajozni, és meglátod fog keresni ha hiányol. viszont ha gondolod két három hónap múlva írhatsz neki ha ő addig nem tette meg, és lehet pozitívan fog reagálni. De semmiképpen se előbb keresd!
2016. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos ez 4 hónapja történt és ő most többé-kevésbé együtt van valakivel, míg nekem sajnos nincs nagyon senki más, mert azt érzem, hogy márpedig Ő a nagy Ő. Szóval itt a gond. Ráadásul szeptembertől a sors rendkívül kegyes lesz hozzám és egy munkában neki kell dolgozzak ami tovább nehezíti azt a tudatot, hogy nincs velem.
2016. júl. 13. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem 1 éve szakított a párom. 2x próbálkozott ujra, elküldtem. Ujra kezdenem vele mert ő volt az igazi. Sosem fogom megkeresni.


29/n

2016. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, hogy a lány sose keresi a fiút. Mégis remélem, hogy valahogy együtt leszünk újra
2016. júl. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!