Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély rá, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

A volt barátom külföldön fög dolgozni néhány évig. Én a távkapcsolatot is bevállalnám miatta, de ő ezt nem szeretné.

Ne tudom, hogy ha visszajön akkor újra tudjuk-e kezdeni.


2016. máj. 25. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet, de nagyon picike az esély rá. Ne arra építsd az életed, hogy majd ha visszajön, akkor újra együtt lesztek. Én, ha nagyon szeretem a párom, magammal viszem, főleg, ha közösen tervezem a jövőnket. Lehet, hogy ő nem érez úgy, ahogy te, ezért is hozta meg ezt a döntést.
2016. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt a barátod. A távkapcsolat nem igazi kapcsolat.
2016. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetere járok (21éves vagyok), ő már pár éve dolgozik. 5 év van közöttünk. Az egyetemet nem hagyhatom itt.
2016. máj. 25. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Érthető, én sem hagynám itt az egyetemet. Viszont arra már tényleg rájöttem, hogy ha valakit igazán szeretek, és tényleg komoly terveim vannak vele, akkor hajlandó vagyok kompromisszumokra. Pl. ha te nem hagyod ott az egyetemet, akkor a barátod eldönti, hogy majd miután lediplomáztál, együtt mentek külföldre. Egyik sem könnyű döntés.
2016. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En erre nem epitenem a jovomet.Szakitsatok v keress egyetemet ott ahova megy.Vagy halassz felevet nezd meg h mikent boldogulnal kint.De semmi garancia nincs arra h megvar.
2016. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2022. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!