Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély hogy újra összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt ismertem meg a volt barátomat, akivel az ismeretség kezdete után 8 hónappal összejöttünk. Sokáig együtt voltunk, nagy volt a szerelem. Azonban tett egy rossz lépést, amivel engem nagyon megbántott, és a veszekedések miatt közös döntéssel szakítottunk. Neki is fájt, és nekem is, de akkor úgy gondoltuk ez volt a jó választás. Hónapokig nem tartottuk a kapcsolatot, aztán ő többször írt, keresett. Egyre gyakrabban, és elkezdtünk beszélgetni. Két hónapja megint minden nap beszélünk, és a régi emlékek mindig felhozódnak. Újra kedves velem, és szokott flörtölni is. Ezzel engem teljesen megőrjít, és egy percre sem tudom kiverni a fejemből. Most lesz egy olyan alkalmam, hogy kezdeményezzek, de nőként ezt nem érzem helyénvalónak. Viszont ha elszalasztjuk ezt a lehetőséget, és ő nem lép, nekem kell majd, különben már soha nem fogunk újra összejönni. Nagyon hiányzik, és a közös barátok szerint neki is hiányzom. Mit csináljak? Szerintetek ha egy olyan pillanatban amikor kettesben vagyunk, megölelném és elmondanám mit érzek, az nem túl "amatőr"? Össze vagyok zavarodva. Lányok, segítsetek!
2016. febr. 7. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbáld meg kipuhatolni, hogy ő vajon mit érez. Hogy csak szórakozásból flörtöl veled, vagy igazi érzelmek vannak-e emögött. És hogy mit jelent, hogy "neki is hiányzol", ő akarná-e újrakezdeni.

Ha pozitív visszajelzéseket kapsz, akkor nyugodtan lépj adott esetben, ha ő nem mer. Csak finoman. :)

Ha viszont nemleges válaszok jönnek, akkor inkább ne csinálj h.lyét magadból, ne tárd fel az érzelmeidet.

2016. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!