Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek a gyűlölettel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a gyűlölettel a szívemben, amit szakítás után hagytak hátra a stívemben?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátnőm.


23/F


2016. júl. 6. 23:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mostanában így működnek az emberek? "Szivem, 5-6 hónap múlva nagy szükségem lesz rád, legyél akkor mellettem" és ezután már bármit meg lehet tenni a másikkal, mert ha egyszer kijelentetted az igényedet az idejére, akkor tilos szakítani? Nem lehet, hogy az elmúlt 6 hónap alatt kiszeretett belőled és azért hagyott el? Szerinted van olyan, hogy egy párkapcsolatot egy ember egyedül ront el?
2016. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Jó oké, akkor nyílván láthatatlanban is én vagyok a hibás...
2016. júl. 7. 07:20
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudom hogy rossz érzés, volt szerencsém hozzá.

Ha jól tippelek ez volt az első komolyabb kapcsolatod.

Olyan ez, mint egy foghúzás.

Kialakult a góc, aztán ki kellett húzni a fogat. Először még nem is nagyon érzed, de ha elmúlik az érzéstelenítő hatása, pokoli.

De ki kell tisztulnia, azután napról napra kisebb lesz a seb.

Végül látod, hogy milyen jó döntés volt kihuzatni.

Verd le valamin. Én anno egyszer bementem egy boxklubba, és ütöttem a zsákot. nem néztek hülyének...áh... :)

Volt amikor nekiálltam fát hasogatni nyáron.

Ez a harag egy gyulladt góc. ki kell tisztítani. Nálam bevált a fizikai megterhelés.

Az ezutáni fázis, a legrosszabb: arról fantáziálsz, hogy mi van ha visszajön. Valószínűleg ráírsz, reménykedsz. Ne.

Keress egy hobbit. Fesd ki a szobád, fűzz gyöngyöt, építs házat gyufából, hallgass új zenéket.

Ha ezen átestél, depresszív fázisba kerülsz. Ajánlom: jutalmazd magad, legyél kedves magadhoz. Egyél egy háromgombócost, menj el a kedvenc helyedre és egyél valami finomat (én három órát utaztam a KFCért).

Egy happy finishes masszázs is belefér.

Aztán lesz egy pillanat. nem egy konkrét nap/óra/perc... nem tudod mikor, de érezhetően ott van.

Mint mikor elmúlik a fejfájás.

Na, az az a pillanat, amikor túl vagy rajta. Akkor levonhatod a kapcsolat tanulságait.

25N

2016. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!