Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek a gyűlölettel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a gyűlölettel a szívemben, amit szakítás után hagytak hátra a stívemben?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátnőm.


23/F


2016. júl. 6. 23:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Exem...
2016. júl. 6. 23:18
 2/23 anonim ***** válasza:
Miért gyűlölöd őt? Mit tett veled? Megalázott? Tessék panaszkodos csajok csak hogy tudjátok nem csak a fiúk a szemetek!
2016. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Okkal gyűlölöd vagy pajzsnak hoztad létre a gyűlölted, hogy könnyebb legyen? (én ez utóbbinak vagyok mestere mindenkit gyűlölök akivel összeveszek, elhagy stb). Így egyszerűbb... Sajnos a gyűlölet megmérgezte a személyiségem ami miatt már nem vagyok méltó arra, hogy más emberek elviseljenek. Elrontottam.
2016. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Magamra hagyott amikor a legnagyobb szükségem volt rá. És ez nem csak szófordulat. Már év elején mondtam, hogy ezidőtájt szükségem lesz rá mint előtte valaka.

Most meg egyik napról a másikra felált, és itt hagyott.

Mindig mellette álltam... Rengeteget adtam a lelkéhez. Előttem még szinte köszönni sem mert az embereknek az utcán. Most meg egyedül ment külföldre... Már nem jön vissza...

Hát köszönöm szépen...

2016. júl. 6. 23:26
 5/23 A kérdező kommentje:

Most meg nem látok az idegtől. A kapcsolatunkat sosem teregettük ki a facebookon. Alig van rólunk egy egy kép fenn,cmeg alapból sem szoktunk posztolgatni...

De már látom, hogy egyedülálló... Most ez asztán kuvva fontos volt... Tudom apróság, de rohadttul felbusszantottam magam vele.

2016. júl. 6. 23:29
 6/23 anonim ***** válasza:
Túl jó voltál hozzá. És érzelmes.
2016. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Előttem még szinte köszönni sem mert az embereknek az utcán. Most meg egyedül ment külföldre... Már nem jön vissza... "


Nem akarlak megsérteni, de itt Te voltál az ugródeszka.


Az pdig, hogy sehol nem jelent meg rólatok semmi - szégyellt téged és titokban másra vágyott. Engem sem vállaltak fel az exeim, gondolom nem véletlenül. Már nem is vágyom rá igazán, hogy valaha valakim még legyen.

2016. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Két éven keresztül ugródeszka... Nem tartom valószínűnek.
2016. júl. 6. 23:32
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
A nők nem tudják mit akarnak. Nem tudnak igazán szeretni a szenvedély, a szex, az izgalom, ez kell nekik! Érzelmeket soha mert a fejedre szarnak! Kimúlt bennük a szeretet
2016. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban nézek ki mint ő,csemmi szégyelni való nincs rajtam. Emberi kapcsolatokkal is jól állok...


Ő sem szégyelnivaló. Legalább is nem volt az.

2016. júl. 6. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!