Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy most szakított velem a barátom (:/) a kapcsolat alatt végig azt hangoztatta, hogy egy esetleges szakítás esetén ő hamarabb találna barátnőt. Gondolhatjátok mennyire ki vagyok, nem elég a szakítás de még az a teher is, hogy mi lesz ha ő hamarabb talál valaki mást. Így kérdés helyett most inkább egy kérésem lenne, tudom h találok helyette jobbat, kedvesebbet, rendesebbet de nekem most kell valaki, akivel tudnám bizonyítani h bizony nélküle is tudok bizonyítani. Nem kell semmi bonyolultra gondolni, csak egy egyszerű kiírásra. Így hát az lenne a kérdésem, melyik férfiember tudna nekem ebben a kényes kérdésben segíteni, köszönetképp csoki jár igény szerint keksz. :) Sose arcra mentem, de ha lehetne nem hátrány, ha az illető adónisz. :) Jó tanácsot, felejtsd el meg hasonló dolgok nem kellenek tudom én is nagyon jó. De ez kell, hogy megnyugodjon a kis lelkem. Privátban várom a felajánlásokat.

20L



2016. júl. 5. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki félreértené facebookon néhány kiírás lájkolgatás esetleg egy közös kép, bejegyzés meg hasonló elég, hogy féltékeny legyen a kicsike.
2016. júl. 5. 21:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a világ leggyerekesebb dolga ... én a helyében egy rib**cnak tartanálak, hogy máris összejöttél mással ... (függetlenül attól, hogy Ő mit mondott a dologról)
2016. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!