Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel,azóta együtt is lakunk,2 napja nagyon összevesztünk és elakar hagyni,összecsomagolt már mindent. Egy lényegtelen dolgon alakult ki az összeveszés,kicsit teltebb alakja van és viccből de ő is tudja hogy csak is viccből szoktam neki mondani hogy dagikám vagy hasonlók. De ő is mindig nevetett ezen vagy mondta viccesen hogy ne hívj már így. Előtte levő nap még moziban voltunk mondta hogy szerelmes belém stb.. másnapra meg már ez volt egy fő ok neki hogy előző este összekaptunk valamin és mondtam neki akkor is valami hasonlót amit ő annyira úgy fogott fel hogy olyanokat mondott nekem hogy nem akar velem lenni,már nem szeret itt lenni,nem szerelmes belém már egyáltalán hasonlók. Alig tudtam rávenni hogy péntekig maradjon még itt és beszéljük meg. Én nem hiszem ha valaki szerelmes akkor ez a megoldás rá és nem az hogy azt mondja hogy figyelj ez meg ez rosszul esik és ne csináld.Leszoktattam nagy nehezzen a cigiről 5 év után,családja is mindenki örült hogy de jó hogy valaki foglalkozik vele és most meg ez is a baja hogy ő vissza akar szokni. Egyszerűen mintha kicserélték volna,teljesen megőrült,szó szerint nem tudok vele beszélni se semmi. Mit tudnék csinálni? 22/F
2016. jún. 2. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, az had menjen ...
2016. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ember, lehet hogy a csajod nem viccből mondta, hogy ne hívd így!

Veszekedés közben pláne nem értem, hogy miért kell ezt csinálni.


Sima ügy, hogy kiábrándult belőled, elvégre dagadtnak érzi magát melletted, meg azt hogy nem kívánod, nem őt látod szépnek, neked nem ilyen test kell.

Az is lehet, hogy pont a cigi lerakása miatt hízott is pár kilót, csak nem kötötte az orrodra, és most extra sza.rul esett neki a beszólásod.


Másrészt meg akit szeretsz, nem akarsz megváltoztatni, és nem az fontos, hogy cigizik-e vagy sem.


Biztos, hogy betelt nála a pohár, azért nem lehet vele beszélni.


Ezt elba.sztad, az a nagy helyzet.


Nem is értem, mi ütött a mai pasikba, nem ez az első eset, mikor "kedvességből" dagizzák (pl.) a csajukat, észre se veszik hogy lerombolják az önbizalmát, aztán csodálkoznak, hogy a csaj lelép, ha boldogtalan.

2016. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Dagikám" jaj de vicces, alig bírom visszafogni magam a nevetéstől. Hogy te milyen humoros ember vagy. (Nem)
2016. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is teltebb vagyok, de soha nem volt még rá példa, hogy a párom, vagy akivel éppen alakul valami, ledagizzon, még viccből sem. Én biztos faképnél hagytam volna. Megértem, ha ő is így tesz, habár nem értem miért csak most.
2016. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csodalkozz, a helyeben en is ezt tennem. Ne dagizzal mar te senkit se! Nekem pl jo alakom van, de nem vagyok elegedett vele. Ha ledagiznanak nagyon rosszul esne...nyilvan nem maradok olyan ember mellett, aki megbant.
2016. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megérdemelted!Többször megkért,hogy ne szólítsd így,de te figyelmen kívül hagytad.Neked,hogy esne, ha veled gúnyolódnának?Biztosan zavarta az alakja és te még ezzel gúnyolódsz.
2016. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a barátom néha vízilónak vagy disznónak szólít vagy azt mondja, hogy leszakad tolem a lift. Ezzel kedveskedik, mert mindenki soványnak tart az 52kg-ommal.

Na de kérdező szerintem ha a barátnődet annyira zavarta volna már hamarabb is reágált volna. Szerintem vagy épp menstruált mikor a veszekedés kitört vagy valami más van a hátérben. Úgy értem valami komolyabb oka van annak, hogy költözni szeretne.

2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!