Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex az exel, de ha nincs ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exel, de ha nincs ott hianyzik?

Figyelt kérdés

Szakitottam a parommal(direkt nem irom hogy no vagyoke vagy ferfi mivel a kerdes szempontjabol nem lenyeg, es ezeb az oldalon szeretnek nem alapjan itelkezni.

Szoval szakitottam a parommal merz sokat veszekedtunk, es most ossze jarunk szexelni mivel az mindig fantasztikus volt vele. De nem csak szexbol all egy talalkozo hanem beszelgetunk sokat, filmezunk, elmegyunk kajalni.

En szakitottam de megis mikor nincs velem hianyzik, ezerszer jobban elbeszelgetunk mint barmikor, o is felszabadultan viselkedik. Mitol lehet ez? Jart mar valaki ilyen cipoben? :)


2016. júl. 5. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk mindkettőtök rájött miben hibáztatok és hogy értékesek vagytok egymásnak. A szex az szex. Letudjátok mindenki megy a maga útjára. Én adnék még egy esélyt. Őszintén mi a legrosszabb ami történhet? Szakítotok megint. Az is tanulság. Ezek az exszel nem mehet kapcsolat hulyesegek annyira sablonosak. Olyan embereknél akik nem tanulnak a hibáikból és kopp ugyanazt csinálják.
2022. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!