Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk egy felreertesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk egy felreertesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hetfon szakitottunk a baratnommel. Nem sokat voltunk egyutt korulbelul 3 honapot, de 2 evnek tunt. Nagyon szerelmes lettem. Tortent egy incidens az egyik bulin, ahol felreertes tortent az egyik baratom baratnojevel gyanusitott meg a volt baratnom, hogy en szexeltem vele. Ez termeszetesen nem igaz... Tartottunk egy het szuntet, majd ismet "osszejottunk". A FB-on beszelgettem 3 napon at azzal a lannyal akivel a volt baratnom szerint megcsaltam. Az exemnek megmutattam a beszelgetest, ahol olvashatott kemeny dolgokat is, ugye mert haragudtam ra, es ugy vagyok vele , hogy a baratimert allok ki. A lenyeg hogy az exem ebbol azt szurte le , hogy en nem vagyok bele szerelmes, csak ki akarom hasznalni. Szakitott velem, de igazabol nem mondott semmit, csak annyit , hogy nem kert tolem sokat. Nagyon szeretem ezt a lanyt, de ugy erzem nem tudnek mit tenni hogy vissza kapjam... En 28F vagyok O pedig 36N

2016. jún. 4. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ezért nem kell fiatalabb pasi!

Kibeszélted mással a háta mögött! Én is szakítottam volna.

Gyerekes vagy.

2016. jún. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyerekes vagyok, de O meg ugy viselekedik es beszel velem, mint egy kutyaval...
2016. jún. 4. 04:57
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Óvoda
2016. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, jobb lesz mindkettozoknek!
2016. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az időben, és ne mutasd meg az exednek a csajjal folytatott beszélgetést!
2016. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nőjj fel.

3 hónap alatt 2x szakítani szép teljesítmény.veszett fejsze az egész, keress mást.

2016. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!