Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van besértődve az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van besértődve az exem? Szerintem teljesen jogosan szakítottunk.

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk. Én 19 vagyok, az exem 25. Az exem anyja alkoholista. Állandóan sírt, ha részeg volt. Az utóbbi 1 évben elkezdett azon rágódni, hogy sose lesz unokája, folyamatosan sírt, hogy értsem meg, ő öreg (58 éves) én igenis hagyjam ott a gimit és szüljek neki unokát. Valahogy telebeszélte az exem fejét, aki elkezdett egyetérteni az anyjával. 1 éven keresztül minden találkozáskor ez volt a téma, hogy jaj ő se lesz fiatalabb, lassan gondolnia kell a gyerekvállalásra. Letisztáztam velük egyszer, hogy még az érettségim sincs meg, egyetemre szeretnek menni, utána dolgozni. biztos szeretnék majd gyereket, de most nem. Volt duzzogás, puffogás. Amikor beadtam az egyetemre a jelentkezést, jöttek a féltékenységi rohamok, hogy eljárok bulizni, és semmi időnk nem lesz egymásra mert tanulnom kell. Az anyja továbbfűtötte ezt a gondolatmenetet, és a végén oda jutottunk, hogy meg fogom csalni, és majd tuti még a professzorokkal is lefekszem, hogy elérjem a céljaimat...? Majd közölte, hogy válasszak az egyetem és ő közte, mire mondtam, hogy én az egyetemet választom, nem fogom egy ilyen paranoiás ember miatt megmásítani az életcéljaimat. Azóta halálosan meg van sértődve rám, és én vagyok a szemét, a k..va, minden létező szitokszó. Még az anyja is hívogatott, hogy mekkora patkány vagyok. Letiltottam őket mindenhonnan erre ma anyukámat zaklatta az exem, és a 10-ik hívás után már elvesztette a türelmét és mondta, hogy feljelenti, ha nem áll le. Azóta nem hívta, de én el vagyok képedve teljesen ezen az egészen.

2016. márc. 31. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent jól csináltál és helyesen döntöttél. Ne aggódj, legalább megmutatkozott az igazi énje. Így meg már látszik hogy te jobbat érdemelsz. Olyat aki támogat. Találni is fogsz ilyen barátot. :)
2016. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan szakítottál.
2016. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezeknek az állatoknak is ugyanúgy szavazójoga van mint nekem...
2016. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Így kell ezt, tényleg veregesd vállon magad; hatalmas pacsi. Az ilyen értelmi taigetosz pozitív lényekkel így kell eljárni.
2016. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is csak megadtad, amit kért: választottál.
2016. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél! Mellesleg az exed annyira gyereket akar... Szerinte az alkesz anyja jó nagymama lenne? Az ilyen még anyának is szar.
2016. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled... mi az, hogy szülj unokát????

Majd egy gyereket... ha mag a 25 éves exed ennyire anyás... hát te előtted a világ, ő előttük?

2016. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!