Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk, de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk, de szeretem még, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakitottunk nemrég a barátommal. Érdeklődtem mi van vele, a munkával stb. Kérdeztem hogy hogy van,mondta hogy megvan, majd visszakérdezett hogy csak ezért irtam rá? Mondtam hogy igen.

Szeretem és tudom hogy ő is még engem,de nem akarok egyedül megtenni mindent a kapcsolatunkért. Legyek vele türelmes?



2016. febr. 20. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2016. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szakításunk oka az volt,hogy nagyon egymás fejére nőttünk már szerinte.. a folyamatos viták miatt meg mindketten megváltoztunk
2016. febr. 20. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem hagytatok teret a másiknak. Min vitatkoztatok? Mivel mindketten változtok/változtatok, lehet megérdemelnétek közösen egy új kapcsolatot. kezdjetek el barátilag ismerkedni, aztán ki tudja mi lesz belőle.. :) sok sikert!
2016. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó...
2016. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bla bla bla
2016. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A káposztás felmelegített izé-bizé mondattól már hányok.

Íme a sztorim, hátha segít. Mi 4.5 évig voltunk együtt, amikor a folyamatos viták és eltávolodás miatt szakítottunk. Hagytunk egymásnak teret, 2.5 hónapig heti 1x ha beszéltünk (egyébként többször írtam rá én, de mint kiderült, ő azért nem akart, mert azt hitte, én már tovább léptem). 1 hónapig nem is láttuk egymást, majd elhívott randizni - mintha most kezdenénk az egészet :) Annak már 1 hónapja - újra együtt vagyunk. Ekkora harmónia még soha nem volt közöttünk.

Igenis megéri pici "pihenőt" tartani, főleg ebben a korban és főleg sok idő után. Mindkét fél személyisége fejlődhet és rájöhet az ember, valójában mit is szeretne.

Szóval szerintem ne add fel :)

2016. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!