Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt a barátom, szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, szakítani akarok vele, DE mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehat 1eve vagyunk egyutt es megcsalt kb. egy honapja es nem mondta el a mai napig, en ugy teszek, mintha tenyleg nem tudnam, mert tudom, hogy nagyon de nagyon banja es eppen ezert akarok egyfajta "lelki terrort" alkalmazn(ami mar folyamatban van)i. Most ket het mulva fogunk csak talalkozni. Gondoltam arra, hogy meg utoljara lefekszem vele, hogy meg rosszabb legyen neki, mit gondoltok errol, ezzel elerhetnek egyfajta "lelki terrort"?(nem tudom hogy fejezzem ki mashogy), ezenkivul persze mast is fogok alkalmazni ami belehatol a lelkebe, csak szepen lassan feltunes mentesen.

Tehat ezzel a lefekves dologgal csak rontanek a helyzeten?

(Bar lehet hogy muszaj lenne, ha lelekroncsolast akarok elerni, es ugy gondolom azt csak lassan lehet, igy ha nem fekudnek le vele tul koran kiderulne, hogy a szerelemnek vege, es az nem tortenhet meg hogy "nem marad lyuk a lelken".)

Mit gondoltok errol az egeszrol?



2016. máj. 29. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármit pötyögök, mindig az "ostoba" szót adja. Na mindegy később megpróbálom.
2016. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11. valaszolo, meg szerencse, hogy leirtad! Talan valoban ostoba! Mondom en meg nem voltam ilyen helyzetben, leirtam kerdesembe, ami az agyamba volt. Ugy velem, ostoba gondolatai barkinek lehetnek. Az mas, ha meg is teszi. A tettet talan segitenek megelozni a velemenyek, tanacsok. Minden valaszt ertekelek.
2016. máj. 29. 19:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megcsal akkor eleve nem lehet lelkiterrort alkalmazni:D

Amúgy is fiúkon kb lehetetlen, hacsak nem imád téged oda-vissza, de hát lol, akkor meg nem csalna meg.

2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem dugj a legjobb barátjával, s küldj neki képeket az aktusról.


26/F

2016. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!