Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Ket hónapja szakítottunk az exemmel, előtte ket évig voltunk tavkapcsolatban. A szakítás óta nem találkoztunk, sőt meg az is telefonon zajlott. Azóta neki van barátnője.

Jövőheten jön a cuccaert, illetve visszahozza az enyémet. Sokat gondolkoztam azon, mit tegyek. Ha szemtől szembe találom magam vele, lehet visszaesek, pedig mar egész szépen tulleptem rajta. Ugy döntöttem, hogy megkérem a szüleimet, hogy adjak oda neki, bár őket sem akarom ezzel terhelni, de megoldható. (Kertes házunk van, szoval mindkepp talakoznak veluk is). Szerintetek ez jo ötlet?

Illetve a másik dolog, hogy ugy tervezem hogy írok neki egy levelet, leírom az erzeseim es mindent, hogy ugy ahogy 'melto' szakítás legyen es beleteszem a cuccaba. Erről mit gondoltok?

Ti mit tennétek az en helyzetemben?



2016. máj. 25. 17:51
 1/8 anonim válasza:
Szerintem találkozz vele még utoljára, és a levél mellé méltó lezárás lesz, valamint te is könnyebben túl fogsz lépni.
2016. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha telefonos szakításból indulok ki, én tuti nem akarnám többet látni. Szerintem a levéllel se fáraszd magad, lehet később bánnád. Ha mindenképp ki szeretnéd írni írd ki magadból csak magadnak.
2016. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ket ellentétes válasz.. :D

Egyébként annyit meg hozzáteszek a történethez, hogy en szakítottam, de persze később megbántam, próbáltam visszacsinálni, de o mar nem akarta.

2016. máj. 25. 19:36
 4/8 anonim válasza:
Első vagyok. Én magamból indulok ki, ezért ajánlom a levelet. Mert ha olyan vagy mint én, akkor még lehet hónapokig "szenvednél" a rossz befejezés miatt. Ne akard visszacsinálni, csak írd le mit érzel, és zárd le így. Ha nem adod oda a levelet, akkor is leírhatod, max elteszed későbbre, vagy egyáltalán nem adod oda.
2016. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, ha félsz, hogy "visszaesnél".
2016. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én is magamból indultam ki. Nálam egyszer olyan volt, hogy ő szakított telefonon a semmiből, azt sem tudtam, hogy mi van. Nem volt indok, nem volt semmi, csak hebegett. Akkor írtam neki, én is úgy éreztem, hogy ezzel tudok csak befejezést adni a dolognak, ha már ő nem volt rá képes. El is küldtem neki. Persze azóta kiderült, hogy félrelépett, csak nem volt gerince bevallani. Szerencsére hamar lecsengett nálam ez és máshogy látom. Örülök, hogy így alakult. A mai fejemmel bánom, hogy elküldtem neki a levelet, nem érdemelte meg. De már mindegy.

Persze, ez az én esetem, ezt Neked kell eldönteni.

2016. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából meg a level írás hagyján, inkább a találkozástol felek nagyon.
2016. máj. 26. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ennyire félsz a találkozástól, akkor ne találkoztatok. Mindenki máshogy tudja feldolgozni a másik elvesztését. Viszont, ha úgy érzed megbánnád, akkor tedd félre a félelmeid és add oda neki te a cuccait.
2016. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!