Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál? ⬇

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál? ⬇

Figyelt kérdés

Te szakítanál valakivel azért mert betegesen féltékeny?

- Hívogat állandóan.

- Nyomoz, és titokban követ.

- Elkéri még a bolti számlákat is hogy az időt megnézze rajta.

- Az autó km óráját ellenőrzi.

- Telefonba kutat és az FB és Gmail jelszavakat tudja.


2016. márc. 14. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
már RÉG szakítottam volna
2016. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
97%

Persze, sajnos menthetetlen.

26/F

2016. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Ez beteges. A jelszavaidat pedig változtasd meg.
2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Már abban a pillanatban, hogy ezek egyike is megtörténik, úgy rúgtam volna ki az illetőt, hogy a lába sem éri a földet. Tudod, kit ellenőrizgessen... Fejben nagyon komoly gondok vannak nála...
2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ~OnLány~ ***** válasza:
89%

Még a hívogatást el tudom tűrni,talán azt is csak egy ideig.

De hogy mindenről tudni akar,minden lépésemet figyeli és nem tud teret adni,megbízni bennem.A-a,ilyenből nem kérek.

2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Szegény bolond.Beszélj a szüleivel , hogy megkéne nezetni mert ez tényleg egy betegség. Ha nagyon szereted vard ki lessz e eredménye ennek amit írtam ha annyira nem dobd...

Egyébként probáltálmar vele erről beszélni? Hátha..l

2016. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem értem miért bohóckodik veled, ahelyett hogy felcsapna magánnyomozónak? Jól fizet, egzisztenciálisan stabillá tesz és élvezné is.
2016. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hu hát amit leirtál azok egész durva dolgok és a bizalmatlanság jele. Ha nem is szakítasz vele,lehet az lesz a vége,mert ezt a viselkedést amivel megfojt és korlátoz, egyre nehezebben fogod tűrni.


Mivel ellened irányul ez a nyomozgatás részéről ezért nem hiszem h te tudsz segíteni neki, ezért kérj meg inkább vmi kivülállót akiben megbizik h beszélgessen el vele h már kicsit tulzásba viszi.

2016. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szakitottam mar ezert.. azt is tul keson. Beleestem az elso szakitas utan abba a hibaba, hogy elhittem, hogy ez valtozhat. Szerencsere csak egyszer doltem be ennek, masodik nagyobb huzasnal szakitottam, utana meg evekig zaklatott. Minel elobb menekul az ember egy ilyen alaktol (akar ferfi, akar no az illeto), annal jobb.


Semmikepp nem lennek olyan emberrel, aki felteneykedik es birtokolni probal, vagy megvaltoztatni barmilyen modon.

2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!