Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál vagy maradnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Tudom ezt senki nem tudja eldönteni helyettem, de kíváncsi lennék ki, hogyan cselekedne ebben az esetben.

Több év együttlét alatt évente pár alkalommal felbukkan egy csaj. Akivel a párom jól érzi magát. Sokat beszélgetnek az interneten olyan dolgokról amikről nem kellene, pl ilyen mondat hagyja el a párom száját: ,,Te vagy a leggyönyörűbb nő".

Nem tudom, hogy megcsalt-e. De frusztrál, hogy neki nem ér ennyit a kapcsolatunk, hogy megszakítsa vele a kapcsolatot. Sokszor próbáltam már megbeszélni vele, de szerinte csak én fújom fel a dolgokat.


2015. jún. 29. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Szakíts! De tudnod kell, a gond veled van, nem a pároddal!
2015. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jún. 29. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

szóval ő a leggyönyörűbb nő neki...ahha értem ;)

Nálam ez egyértelmű jel, arra hogy kirakjam...

2015. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

",,Te vagy a leggyönyörűbb nő". "


Ez mondat azért elég sok mindent elárul és nagyon beszédes. Te vagy a butuska, hogy még azt hiszed, hogy ez a pali tényleg szeret téged! Mivel egy normális kapcsolatban minden pasinak a legszebb nő, az a párja! Még akkor is, ha tudjuk, hogy mindenkitől van szebb és jobb!

És ez a csaj kicsoda? Szimpla barát, haver, régi szerető?

Ha normálisan működő kapcsolatotok lenne, akkor nem lenne ebből gond, hogy a pasid haverkodik egy csajjal. De mivel gond van a kapcsolatotokban, ezért már kétes, hogy miket beszélgetnek plusz, hogy egy ilyen mondat is elhagyta úgymond a száját, az már elég sokat nyom a latban, hogy szakíts vele.

Az természetes, hogy tagad, hogy csak te fújod fel az egészet, mert ő megpróbál téged az orrodnál fogva vezetni, de pedig vagy hagyod, vagy nem!


Összefoglalva: ez a pasi már téged nem szeret, csak játszik veled. Szakíts vele!

2015. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az engem sem zavar, ha más nővel beszélget. Csak vele ne beszéljen.

Nem jártak soha. A csajnak is van pasija közben meg majdnem meztelen képeket küldözget magáról...

2015. jún. 29. 12:09
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezek neked nem elég bizonyítékok, hogy szakíts? Ennyire nem lehetsz h..e és naiv!!

Ha a pasidnak nem te vagy a legszebb, akkor ki? Más? Akkor úgy kell neki, te pedig szakíts vele!

2015. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

"Te vagy a leggyönyörűbb nő" Ez csak egy buta bók, nyilván neked is mondta már.

Azt meg tudjuk, hogy itt mindenki mindenért azonnal szakítana. Majdhogynem annyi is elég, hogy ezt tanácsolják, ha a másik előtted fingik egyet.

2015. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Persze, ez csak egy buta bók...hahaha.. :D

És ha szerinted ez csak egy buta bók volt, akkor az is csak az lesz ha pl. következőleg már ezt fogja mondani a srác annak a másik csajnak D..unk?

2015. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

A kettő között azért van egy hajszálnyi különbség.

Ha pedig te komolyan azt hiszed, egy ember nem kíván meg soha senki mást egy kapcsolatban akkor te vagy a nagyon naiv.


Nem azzal van együtt az ember akit a legszebbnek tart külsőre, hanem azzal akit szeret és ezzel együtt legjobban kijön és persze szépnek is talál.

14 éves szintű a gondolkodásmódod. Nem mindenki csalja meg azonnal a párját amint meglát egy nála szebb nőt.

2015. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen, igazad van, egy teljesen szerelmes pasi, aki odáig van a barátnőjéért, más nőt is megkíván szexuálisan! Gratulálok neked! Gyönyörű észjárásod van!


Az a férfi, aki már más nőt is megkíván, miközben kapcsolatban van, az már nem boldog a kapcsolatában!


Azt természetesen tudom, hogy mindenkitől van szebb és jobb, nézni szabad, de cselekedni már nem. De, néha egy-két elejtett szó-mondat fájóbb, mint egy cseleket, azaz a megcsalás!

2015. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!