Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál vagy maradnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Tudom ezt senki nem tudja eldönteni helyettem, de kíváncsi lennék ki, hogyan cselekedne ebben az esetben.

Több év együttlét alatt évente pár alkalommal felbukkan egy csaj. Akivel a párom jól érzi magát. Sokat beszélgetnek az interneten olyan dolgokról amikről nem kellene, pl ilyen mondat hagyja el a párom száját: ,,Te vagy a leggyönyörűbb nő".

Nem tudom, hogy megcsalt-e. De frusztrál, hogy neki nem ér ennyit a kapcsolatunk, hogy megszakítsa vele a kapcsolatot. Sokszor próbáltam már megbeszélni vele, de szerinte csak én fújom fel a dolgokat.


2015. jún. 29. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

A felnőttek nem szoktak totálisan szerelmesek lenni és odáig meg vissza lenni a barátnőjükért, ez a tinik szokása.

Felnőtt korban a kapcsolatok összetartó ereje nem a gigászi szerelemben rejlik, de mondom úgysem érted.


Ám jó tudni, hogy ha én azt mondom egy lánybarátomnak, hogy rendkívül jól néz ki akkor az rosszabb mintha lefeküdtem volna vele.

2015. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

25 éves vagyok, szóval nem vagyok tini, de totálisan szerelmes vagyok. És képzeld, azért mert te még nem voltál totálisan szerelmes, az nem azt jelenti, hogy akkor az összes felnőttre kijelentheted, hogy "A felnőttek nem szoktak totálisan szerelmesek lenni és odáig meg vissza lenni a barátnőjükért".

Általánosítasz!!!! de mégis magadból indulsz ki!

2015. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ui.: és még a szavaimat is kiforgatod!! gratulálok, csak így tovább!
2015. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

9, 10#


Szerintem abban nincs rossz, ha egy kapcsolatban egy férfi csinosnak talál egy nőt. Pl. meglát egy szép lányt az utcán és megkívánja, fel is áll neki, de ez csak beindítja, mert férfi. Ezek után mit csinál a normális férfi? Nem meg utána, hanem hazamegy a szerelméhez, a szemébe néz, megcsókolja, tudja, hogy őt szereti, majd lefekszik vele. Az ismeretlen nőről minden képe kimegy a fejéből és rájön mekkora kincs a barátnője és bár vannak más szép lányok, akik mint nők bejönnek neki, soha semmiért nem csalná meg a barátnőjét, mert a barátnőjével nem csak a külsőségek tartják össze, hanem a közös tapasztalatok, a belső értékek, a személyiség...


Úgy szoktam mondani, hogy a rendes férfi ha az utcán éhezik meg, akkor is haza megy enni.


Persze az az átlagos mikor egy férfinek az utcán a saját barátnője jut eszébe és megkívánja, de ha mást is csinosnak tart az a világ legtermészetesebb dolga.


De a kérdezőnek a helyzete kicsit komolyabb. Van egy lány akinek folyamatosan bókol, de nem akárhogy mondhatná azt, hogy te egy nagyon gyönyörű nő vagy, de nem a leggyönyörűbb, mert az számomra testileg-lelkileg az én drága kicsi barátnőm, akit mindennél jobban szeretek.

2015. jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 30. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!