Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség lenne vizsgaidőszakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne vizsgaidőszakban szakítani?

Figyelt kérdés

Annyira úgy érzem hogy nem szerelmes belém, és már nagyon meg szeretném vele beszélni ezt. Csak szenvedés így minden nap. Először a karácsony, majd a szilveszter miatt berúgdostunk minden komolyabb témát a szőnyeg alá.

Most mindkettőnknek vizsgaidőszaka van, de én nem akarok ennek okán még tovább szenvedni. Mire végzünk mindketten, utána nemsokára valentin nap, akkor meg azért ne szakítsunk...

Igazából nem is pont szakítani szeretnék elsősorban, csak elmondani hogy hogyan érzek, és ha azt mondaná hogy változtat és jobban kimutatja hogy mit érez akkor maradhatunk együtt. De ha nem szerelmes belém, akkor mondja meg és menjünk szét.

Nagyon embertelen lenne felhozni most ezt a témát? Nem szeretném hogy miattam megbukjon de azt sem hogy olyannal legyek együtt aki nem szerelmes belém, csak azért tart hogy legyen valakije. Szerintem én fogok tudni tanulni ezután is, ment az előző félévben is.


2016. jan. 2. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosincs jó időpont a szakításhoz, felesleges húzni. Akkor kell amikor jön az érzés, mindegy, hogy karácsonykor vagy vizsgaidőszakban. Én a születésnapján szakítottam, akkore érett meg a döntés. 24/N
2016. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mar szakitani akarsz akkor igazsagosabb ha rogton megteszed, minel hamarabb, mindegy milyen vizsga van.
2016. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ ha tényleg nem szerelmes beléd akkor annyira nem fogja összetörni de ha lehet, hogy mégis akkor én megvárnám az utolsó vizsgáját! Úgyse beszéltek addig sokat...magamból indulok ki lehet nincs igazam de én ezt csinálnám!
2016. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor mondtam ki, amikor megfogalmazódott bennem ez az érzés. Kifogást mindig lehet találni, csak nem érdemes, később sem lesz könnyebb.
2016. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Utána meg jön a Valentin nap, meg a névnapok, meg a szülinapok, meg a húsvét. Szakíts most.
2016. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!