Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani szeretnék karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék karácsony előtt, szerintetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nem megyünk nagyon sehova , csak boltba, meg sétálunk néha, szülei nem fogadnak el.Sokszor ígérget dolgokat, és nem tartja be, mondtam neki hogy zavar, azt mondta változtat, veszekedni is sokat szoktunk, szinte mindennap. Valamiért nem tudok mellette aludni, egyedül viszont igen.

Szex az viszont nagyon jó, és nagyon szeretek vele lenni, sokszor megnevettet,ölelget, megsimogat ha elmegy mellettem.

20/L 21/F



2015. dec. 21. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Te szereted ot! Jo a szex is! Ah latom o is szeret Teged. Otthon ulosok vagytok, na es? Mi se csinalunk sok progit, mert annyit szexelunk! :) Ez szerintem jo folog! A szulok azok szulok. Mindig is felteni fogjak mindenkitol a gyerekuket. Sajnos vannak ilyen szulok. Az en szuleim is mindenkiben a hibat keresik es belekotnek mindenbe es, ha nem bigyazok alaassak a kapcsolatom. Mi sem slszunk egymas mellett, mert nincs franciaagyam. De mar osszegyujtottem egy kanapeagy osszetevoinek egy reszet. Mar csak a boritast kell megvennem vhonnan

.

Szoval egy eszmenyi kapcsolatot akarsz szetszakitani aprocska kis problemak miatt? Gondolkozz el a kommentemen. Mivel egyutterzek a masik fellel, irthatsz privatot es segitek rendbeszedni egy -ket reszletet a kapcsolatoddal kapcsolatban.

N

2015. dec. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző, be vagy lőve?

a kérdező a problémákkal kezdi, és elég sürgősnek tűnik.


szerintem minél előbb, annál jobb - ha már döntöttél. ha még nem, én végiggondolnám, miket lehetne még megpróbálni, hogy változás legyen. és figyelembe venném: a másiknak mennyire van igénye erre a változásra. egyedül nem fog menni a végletekig.

2015. dec. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es: Nem szexkapcsolatról van szó a kérdésben...
2015. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább ne karácsonykor!
2015. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Gondold át,de ha akarsz,akkor ne várj.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2015. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: nem szexkapcsolat a mienk. egyutt elunk, most nezzuk az eljegyzesi gyuruket. Egyutt megyunk programokra is. Bulizni is kettesben megyunk egymassal. Karacsonykor egymas szuleihez is egyutt megyunk.

Elottem olyan kis frigid noi voltak, h kethetente akart szexet 5 percre. A baratom is minden nap igenyli a szexet meg en is. Sportolo vagyok es jol tartom magam. Nem tehetek rola, h minden nap orulten kivan a baratom mar 2 ev egyutteles utan is. Mi nem csaljuk egymast.

2015. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem több érv szól a kapcsolat ellen, mint mellett. Fiatal vagy, minek kushadnál otthon, ha menni akarsz mindenfele? Nekem ha egy ígéretét nem tartotta volna be, már repül. Senki nem kér az ígérgetésekből. Egyedül még mindig jobb, mint egy mindennapos veszekedésekkel teli kapcsolatban. Sok erőt a szakításhoz!
2015. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
ilyenkor nem érdemes, esetleg tavasszal.
2015. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!