Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani pont Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani pont Karácsony előtt? Várjak ünnepek utánig?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem komoly problémáink vannak. Amióta bevallotta nekem hogy füvezik teljesen kiábrándultam belőle, kutatom az érzést de nem találom a szerelmet.. Akárhányszor eszembe jut napközben vagy ha együtt vagyunk csak az jár a fejemben hogy egy drogossal járok. Szex közben is fáj a behatolás, és nem érzek semmit ha megcsókol.

Ő maga nem sokat változott, kívülről álompasinak tűnik, oda is vannak érte a csajok.

Ráadásul sajnos van egy befizetett utunk, a két ünnep között mennénk.

Mit csináljak? Borítsam a bilit most vagy várjak januárig? Még sose szakítottam, ráadásul kicsit önbizalomhiányos vagyok ha ki kell állnom nagamért...


2015. dec. 11. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig ha szakítani akarsz, szakíts most. Én nem volnék képes még egy hónapig bájcsevegni, közös utazásra menni úgy, hogy TUDOM, hogy amikor vége az ünnepeknek, szakítunk. Arról nem is beszélve hogy még csak négy hónapja vagytok együtt. Minél rövidebb ideje tart, annál könnyebb lesz, ne várj tovább.

Attól meg az Isten óvjon hogy teherbe ess egy drogostól. A szex sem jó.....lépj most.Ne hagyd magad befolyásolni.

2015. dec. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Füvezik.

Ő maga a Sátán!!!


Rendben,értem.

Neked nem fér bele az értékrendedbe egy kis Mariska, semmi gond ezzel, csak miután kijózanodsz,nehogy megbánd a döntésed.

Szerintem azonnal szakítanod kellene,karácsony ide,vagy oda.

Nem hangzik jól, hogy hetekig jópofizol, meg teszed magad.

Ha férfi lennél,azt mondanám "legyen tököd"....így viszont:bátorság:)

2015. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te írtad ki múltkor is azt a kérdést ezzel kapcsolatban?:)

Miért nem beszéled meg vele?

2015. dec. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy valaki hébe hóba szív még nem lesz drogos... :D ha sűrűbben előfordul más az eset... Mindettől független nem kell megvárnod az ünnepeket. Ha van benned egy kis tisztesség mihamarabb szakíts
2015. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
szakíts most, ne várj még heteket emiatt
2015. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szakíts most, talán lemondható az út is, de a teljes árat nem fogjátok visszakapni.
2015. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel semmit szakíts vele most.
2015. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól teszitek, legalább nem kell költeni egymásra karácsonyra.
2015. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Juj, nagyon undorodom tőle, mert DROGOS (úgy értem, néha füvet szív) na de azért még pár hétig aláfekszem, mert akkor elvisz nyaralni és majd csak utána szakítok. Addig naaaaaaagy undorral, fájdalmasan engedem neki a behatolást, de eközben is csak a fűre gondolok...


Szerintem te többet törődsz azzal a nyamvadt vicces cigivel, mint a pasid, de mindegy.

2015. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!