Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zárjam le vagy még várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárjam le vagy még várjak valamire?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve vagyunk együtt voltak veszekedések, de most karácsonykor ugy összevesztünk hogy nem is töltöttük együtt az ünnepeket. Közben volt hogy beszéltünk de nem kommentálom mert lényegtelen. Tömören annyi hogy nem jutottunk semmire se, pedig én Szilveszter naján előtte szerettem volna félórát beszélni de a haverjai kicsivel hamarabb beállítottak nála én meg le vagyok sz.rva. Szószerint közöltem ezt vele ő azt mondja nem sz.rja le. nem mi ..... A lényeg az hogy ugy váltam el tőle én eljöttem hozzá, kerestem beszélni akartam vele, most ő jön.

Reménykedtem benne hogy annyi lesz benne hogy éjfélkor felhív vagy smst ír, de ugy tűnik nem sikerült vagy nem akarta ezt összehozni.

Nyilvánvaló hogy most Ő neki kell tenni e valamit, de mi az az idő amikor már ha meg is keresne normális ember nem törődne vele tovább .... ?

19L


2016. jan. 1. 11:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy nem volt ideje elgondolkozni kettőnkön, meg hogy várjam ki mig Ő dűlőre jut e hát most voltak az ünnepek nyilván minden este nála voltak a haverjai:) Ezt is nevetségesnek tartom hogy én várjak erre, de mondom magamba már letudtam a dolgot hogy én megtettem midnent nem fogok több bántást eltűrni, ha ő akar vmit majd keres. Csak hogy meddig várjak a csodára, vagy elkönyvelhetem hogy vége és mehetek égbe-világba mindenkivel...
2016. jan. 1. 11:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most az unnepek alatt nem talalt alkalmi partnereket,akkor biztos fel fog keresni uritkezes celjabol. No akkor kuldd el a francba, oldja meg ezt is a haverjaival.
2016. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez az alkami partneres dolog kizaro ok szerencsere. Annal normalisabb ilyen szempontbol. Nem remeg a szexert mint sokan masok, 2 hetig nem lenne valamilyen oknal fogva akkor se. Neki tobbet jelent az hogy normalis noje legyen...

Csak ez szep es jo, de ilyenkor nem tudom hova teszi a kedvesseget hogy kicsit velem is kene idot tolteni,attol fuggetlenul hogy balheztunk aminek a jogos reszet magamra vallaltam de meg volt az oka amit o nem latott be nekem....

2016. jan. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!