Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várjak? Ha igen akkor meddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak? Ha igen akkor meddig?

Figyelt kérdés
A Férjem megunt és most külön költözünk ( van egy kisfiunk ) Remélhetőleg fogja látogatni mert nagyon szeretik egymást. Valószínűleg a szabadság hiányától zakkant be és mentünk szét. Válásról nem is beszéltünk hála. Ő azt mondta már nem úgy szeret mint az elején. Én viszont szeretem ugyanúgy sőt egyre jobban. Nem tudok rá haragudni :( Mindenki azt tanácsolja hogy keressek új párt magamnak ( 25 éves vagyok) de én nem tudom elképzelni Nélküle az életet. Szívem szerint várnék rá örökké de persze közben nem akarnék egyedül megöregedni :( Meddig várjak hátha meggondolja magát? Persze ha hónapokig nem jön látharásra ( remélem ilyen nem lesz)akkor egyértelmű hogy lépnék...

#Várni a férjre
2015. júl. 6. 10:55
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Szerintem fél év a Maximum. De csináljatok közös programokat majd gyerek nélkül is. Amolyan második randi :)
2015. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az jó lenne mert amióta Megszületett a fiunk ( most már 10 hónapos) nem voltunk kettesben sehol :(
2015. júl. 6. 11:07
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Ez a legnehezebb időszak egy kapcsolatban. Mi is majdnem szétmentünk. Ki kell tartanotok egymás mellett. A pici miatt te is fáradt vagy, lobbanékony, a férjed se tudja magát kipihenni. A legjobb lenne ha közös programokkal visszatalálnátok egymáshoz.
2015. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet :) Remélem sikerül megoldani a problémát mert pár hete még semmi baj nem volt :(
2015. júl. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!