Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyagiasság miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiasság miatt szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra keresem a választ, hogy a nők miért szakítanak azért, ha a férfin azt látják, hogy nincs anyagi háttere?

Ezt pénzéhességnek mondják mondjuk. De a nő mögött van bőven anyagi háttér.

Az ilyen nő visszahódítható?



2015. dec. 22. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves és megnyugtató szavakat!

Tényleg nem sajnáltatni akarom magamat, de hajlamos vagyok a sajnáltatásra, ez egy rossz tulajdonságom sajnos.

A helyes, hogy előre kell nézni és lépni!

Igazából volt párom elnéző volt, egy ideig. Ő egy olyan munkahelyen dolgozik ahol simán annyi pénzt össze tudott gyűjteni, hogy már elkezdje az életét. Én egy picit lassan érő vagyok, ezt bevallom. De nekifogtam, megléptem, elköltöztem az otthonomból, nekiálltam élni, de sokat hazajártam, szinte minden hétvégén. Mert az otthonomra szükségem van.

Betegek voltak a szüleim 1 éve, az egyik szülőm halálos beteg volt. Elmehettem ekkor dolgozni, de nem mentem. Mert szükségem volt arra, hogy ott legyek mellette. Ez röpke 2.5 hó volt. De a közös életünkre is gondoltam, hogy párom vár rám. Már eléggé kiakadt, hogy mikor költözök össze vele. Ez érthető egyben igen, de hogy itthon voltam, nem bántam meg.


Egy szép mondást találtam a párkapcsolatra, egy amerikai agykutató orvos így fogalmazta meg a kapcsolatot, hogy ..minden kezdés magában foglalja a véget...

Az ember életében minden kapcsolat egy vendég, a vendég azért jön, hogy megmutassa azt ami a másikból hiányzik, és ha végzett a munkájával odébbáll és távozik.


Nekem megtanította a helyes utat, hogy mit kövessek. Ő végzett a munkájával és ment tovább.

2015. dec. 22. 18:00
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól olvastam, amit írtál egy év alatt NÉGYSZER, azaz 4x, tehát NÉÉGYSZER rúgtak ki.


És ezt te komolyan arra fogod, hogy pályakezdő vagy?


Komolyan mondom, nő vagy férfi nekem tök mindegy, el sem gondolkodnék kapcsolaton olyannal, akit egy évben négyszer kirúgnak, és el sem gondolkodik rajta, hogy vele van valami bibi talán... atyaég.

2015. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!