Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyagiasság miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiasság miatt szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra keresem a választ, hogy a nők miért szakítanak azért, ha a férfin azt látják, hogy nincs anyagi háttere?

Ezt pénzéhességnek mondják mondjuk. De a nő mögött van bőven anyagi háttér.

Az ilyen nő visszahódítható?



2015. dec. 22. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan nőt keress, aki nem a pénztárcád alapján választ. A legtöbb nőt nem érdekli mennyit keresel. Ha látja, hogy keményen dolgozol, akkor szeretni fog.
2015. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az mégis mit jelent, hogy nincs anyagi háttere?
2015. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Spórolt pénzre gondolok. Mert a munkahely annyit fizet, hogy a kiadásokat fedezi + kaja, és annyi marad, hogy a hó végén ha baj lenne azért legyen mihez nyúlni.
2015. dec. 22. 13:25
 4/12 A kérdező kommentje:

A félre rakott pénz max 5 vagy 10e ft legjobb esetben. Ebből kiindulva nem látja a jövőképet velem. Ezért.

Ami azért megcáfolandó, mert lehet tenni a jövő érdekében, hogy jobb legyen. Jobb munkahely, több pénz = több megtakarítás.

2015. dec. 22. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha azt látja, hogy keresed a lehetőséget a jobb munkahelyre, a fejlődésre, akkor valóban pénzéhesség a dolog. De ahogy te élsz, arra nem lehet tervezni. Ha ez csak átmeneti akkor természetesen rendben van, de ha ő szeretne mondju 5 éven belül gyereket és saját lakásba szeretné felnevelni, amihez mondjuk a felét ő / szülei állnák, akkor reális. Mert azért az, hogy mondjuk 30 éves korodra egy saját lakásnak felét/harmadát össze tudd rakni, nem irreális elvárás. Persze minimálbérből nem lehet és nem pesti forgalmas helyen lévő 3-4 szobás lakásra gondolok. De mondjuk egy külvárosi/vidéki másfl szobás lakás ketten (szülőkkel összerakva akár) teljesen reális, lakástakarékból is stb.


Nagyon attól függ, hogy ki milyen környzeetben nőtt fel. Ha ő nem akar nélkülözni, szeretne biztosra menni, hogy minden nap lesz normális meleg étel a gyerek előtt, nem a fűtésen kell spórolni stb, akkor a te életviteled erre nem alkalmas a szemében.


Persze ha pályakezdő vagy bevezető fizetéssel és van előtted fejlődési lehetőség ami téged érdekel is, akkor vissza az egész amit leírtam és tényleg nem fair a nőtől.

2015. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1 éve költöztünk össze.

Egy fix munkahelyem kezdte. Ez tartott 6 hónapi, mert addig szólt a próbaidő, de leépítés volt, és elküldtek pár kollégával együtt, ezután egy másik városban folytatta pár napra rá a munkát kb 2 hónapig, után majd egy fél hónap munka keresés után sikerült találni egy frankó helyet, ahol tényleg már a szakmámba dolgozhattam. De mivel pályakezdő vagyok, így nem nagyon tetszettem, hiába igyekeztem. Próba idő alatt fel lett bontva a szerződés, ezt mondjuk pár hete éreztem akkor már. Így nekiálltam ez idő alatt keresni más helyet, mert féltem, hogy bekövetkezik. 1.5 hétre rá találtam egy másik helyet ahol tudtam kezdeni, ki is harcoltam magamnak a helyet. Ahol az eddiginél jóval több fizetést is ajánlottak.

Pár hete dolgoztam, mikor a boldogtalanító NEM szó ki lett mondva.

Ekkor összetörtem teljesen lelkileg. Nem tudtam tartani magamat, érezték a kollégák rajtam, hogy megváltoztam, instabil lettem. Az igyekezetem elveszett egyik napról a másikra.

A dolog annyira megviselt, hogy lelki és már testi tüneteim is vannak.

A fogyástól elkezdve, a vese görcs, gyomor görcs .....

Ez egy hosszú 7 éves boldog tartós kapcsolat volt.

2015. dec. 22. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon-nagyon sajnállak, és együtt érzek veled, hisz te igyekszel.

de ugye az utolsó helyről még nem rúgtak ki?

A csajt felejtsd el. Neki ki kellett volna állni melletted, és támogatni téged, míg pályakezdőként megveted a lábadat, egy 7 éves kapcsolat után nem így kellett volna veled bánnia szerintem.

Próbáld meg össze szedni magad, ne akard visszahódítani, szerintem te ennél jobbat érdemelsz, de tényleg. (lány vagyok)

menekülj a munkádba, ha még megvan, szedd össze magad,

2015. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

El kell, hogy keserítselek, de elküldtek a hó végén, mert nem igyekeztem. :( Sajnos megviseltek a történtek.

De nem a sebeimet nyalogatom, éjszakánként még sírok miatta, hiába vagyok férfi. A szakítás is már másfél hónapja történt.

Az tény, hogy jobban kellet volna igyekeznem, de ezt ő nem úgy látta. De munkám volt, dolgoztam.

És ez a December munka kereséssel zajlik, vergődéssel, próbálom elfoglalni magamat, de nehezen megy mindez.

Jobban mellém kellet volna állni, de van benne önzőség. Igaz megtett mindent értem, de nem lehet egy rossz szavam rá, de mint ahogy írtad jobban ki kellet volna állnia értem.

2015. dec. 22. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:

azért kellett volna jobban kiállnia melletted, mert nem egy fél éves, hanem egy hosszú kapcsolatról volt szó.

Mindig kerestél új munkát, azt nem tudom, hogy miért küldtek el az első helyekről, nyilván nekem is feltűnt, hogy sok, hogy ennyi helyről elküldenek, de a mai világban nem biztos, így látatlanban, hogy veled volt a gond.


Mindegy, ne rágd magad, még jó, hogy nem a házasságotokban történt ez, legalább le lett tesztelve a csaj, hogy jóban-rosszban-e.

Nekem is volt, hogy a férjemet kirúgták, ment interjúkra, és kdierült, hogy marhára nincs már meg a szakmai tudása a pályán, ezért sok helyről konkrét bunkó szavakkal elutasították, én nem otthagytam, hanem kerestem neki való tanfolyamokat, ötleteket mondtam neki, hogy hogy tudna továbblépni, és mivel nem keseredett el, jött is egy lehetőség, amivel élni tudott.

A lényeg a lényeg, bunkó a csaj, ne sírjál miatta, tényleg próbálj meg egy helyre jól bedolgozni magadat, az önbizalmad ettől ne legyen lent, ez a legfontosabb! úgy találhatsz munkát, ha az önbizalmad megvan! Hajrá! S majd ha már élvezed és megszokod a munkádat,jön egy másik lány, aki kedves lesz, és tényleg szeretni fog jóban és rosszban!

2015. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok, az előző feleség. valamiért nagyon megindult rajtad a szívem, ha padlón vagy, nagyon magad alá kerülsz és kell a bíztatás, akkor nyugodtan írj privit majd!

Ne sírjál miatta, tényleg!

2015. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!