Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szabad-e keresni az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e keresni az exet?

Figyelt kérdés

1 éve nem tudunk semmit egymásról,az ő büszkesége és makacssága miatt lett vége,illetve a tulajdonságaiból kifolyólag az én hülyeségeim miatt!A mai nap megtaláltam sok beszélgetésünket, és nagyon rám tört,h ráírjak!

Ha valakit szerettek 1 év eltelte után is, megtennétek?

Kérem olyan írjon,aki hasonló helyzetbe volt már.

Én Nő 26éves/Ő 30éves férfi.



2015. dec. 21. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Velünk is ez volt, és 1.5 év után írtam rá, 24.-én lesz az eljegyzésünk. :) Azt hiszem megérte feladni a büszkeségem. :)
2015. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek!!! (:
2015. dec. 21. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Te is tégy egy próbát, nincs veszteni valód. :) Viszont nyerhetsz vele.
2015. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Szabad (sőt, nekem pl az exem mai napig egyik legjobb barátnőm, pedig azóta mindketten külön utakon járunk), bár jelen esetben úgy sejtem, te abban reménykedsz, hogy újra együtt lesztek. Ami lehet, hogy nem a legbölcsebb dolog, ha tényleg nem passzoltok össze.

De hogy lehet-e keresni valakit, aki egykor a "mindent" jelentette? Persze!

2015. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keresni természetesen szabad :) Hisz egykor elég sokat jelentettetek egymásnak, ha jól gondolom. Az már más kérdés, hogy ő hogy fog ehhez viszonyulni. De meg kell próbálnod, hogy megtudd.


Mi már több, mint 4 hónapja szakítottunk de tudom, hogy 4 év múlva is csak őt fogom szeretni.

F

2015. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az én exem után Angliáig szöktem. Megérte :). Néha jól esik nekik.
2015. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én emlékeimet látnám leírva. Egy darabig talán még reménykedtem is, hogy én vagyok a kérdésben említett 30F. :) Exemmel mi is hasonló okokból szakítottunk, ráadásul még az életkorok is stimmelnek.

Múlt héten találtam meg 1-2 fényképét pakolászás közben, plusz pár mail is megvan még tőle. Nagyon örülnék, ha megkeresne, még ha csak barátilag is, hisz sokáig voltunk együtt. Sajnos tudom, hogy ez nem fog bekövetkezni, mert még mindig utál, de azért jó volt belegondolni egy kis időre. :)

A helyedben felkeresném. Nem muszáj egymás karjaiba omlani egyből, de a kapcsolatot felvehetitek egymással, ki tudja mit hoz a jövő utána. Ha régen jó volt vele lenni, akkor miért ne lehetne most is, még ha csak barátilag is? :)

2015. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!