Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet exszel finoman és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet exszel finoman és kulturáltan megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk (ő kezdeményez) és én ezt nem érzem jónak, úgy érzem hátráltat, és beleragadok egy olyan élethelyzetbe amit nem szeretnék.

Hogy lehet ezt normálisan közölni anélkül h sértődést okoznék a másiknak?

(egyikünk sem akar már a másiktól semmit sem)


2015. dec. 13. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

úgy,hogy bocsi,nekem kell még idő,egy ideig ne beszéljünk mert ez így nekem nem a legjobb.

én ezt mondtam.

2015. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja ezek szerint te szakitottal.

Azert ir mert remenykedik es eddig nem talalt mast.

Nem kell finomkodni egyszeeuen ird meg nemi hogy szerinted nem helyes hogy beszeltek minden nap es ezentul inkabb ne beszeljunk.

Ennyi.

Ja es valoszinu eroskodni fog akkor meg egyszeruen tiltsd le.

És ne válaszolj neki!!!!

Basszus akivel nem akarok beszélni annak nem válaszolok!!!

2015. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított nem én
2015. dec. 13. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sértődés lesz belőle, ha közlöd. Én anno hasonló szituban próbáltam azt is, hogy örülök ha barátok vagyunk, de nekem több idő kell, mert friss a szakítás, nem tudnék vele úgy beszélni, ahogy ő elvárná (megsértődött, hogyha nem akarunk már egymástól semmit, miért olyan nehéz dolog, aztán kb ugyanúgy írogatott tovább), próbáltam úgy, hogy távolságtartóan válaszolgattam, mert nem akartam megsérteni, hogy bunkó vagyok, de az meg nekem nem megy, vagy beszélünk, vagy nem. Próbáltam úgy, hogy jeleztem felé, hogy új párom van, aki nem örül annak, hogy írogat, az sem érdekelte. Nekem végül az vált be, hogy nemes egyszerűséggel nem válaszoltam, hiába adta elő, hogy mi de jó barátok vagyunk, és mennyire örül neki. Bár ez másfél évbe telt. :) Talán most felfogta a dolgot, vagy csak simán nem ér rá rinyálni, mert lefoglalja az aktuális nője.
2015. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyunk,és nálunk nem volt sértődés. ő dobott engem. azóta eltelt pár év, szakítás után x ideig nem beszéltünk. azóta meg van egy haveri viszony.
2015. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek miért írogat az, aki kimondta, hogy legyen vége? Nálunk is ez a helyzet és nem tudom hova tenni így 3 hónappal szakítás után, hogy mi ez a nagy kedveskedés, meg minden okot megtalál, hogy írhasson, és tényleg minden nap... Lehet megbánta, vagy nem tudom...
2015. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Attól, mert valamiért nem ment a kapcsolat, még emberileg szerethet és hiányolhat :)

Nálunk így van

2015. dec. 14. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Max pár hétig hiányolok valakit, nem hónapokig. Ha hónapokig, akkor ott más van, nem az, hogy szeretem emberileg. Csak sajnos vannak emberek, akik nem tudják, vagy későn tudják felismerni az érzelmeiket... És a mi kapcsolatunk ráadásul jól is működött... Előző voltam.
2015. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért ha valakivel több évig együtt él az ember az nem tűnik el csak úgy pár hét alatt.
2015. dec. 14. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez így van. De amikor 3 hónap alatt szinte nem múlik el nap, hogy ne írna, ne kedveskedne valamivel (de olyan is volt, hogy főzött nekem és még sorolhatnám), akkor talán el lehet gondolkodni azon, hogy itt bizony valaki valamit nagyon megbánt, de ugye büszke emberről beszélünk, aki aztán sosem vallaná be... Bár egyszer burkoltan ez is előfordult, de annak már 2 hónapja. Pláne, hogy a döntés olyannyira derült égből villámcsapás volt, hogy előtte 2 nappal még azt hittem lánykérés következik. Ez az én történetem dióhéjban!!!
2015. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!