Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nincs párom, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nincs párom, ezért boldogtalan vagyok, mivel boldogtalan vagyok, ezért nincs párom, hogy lehetne megszakítani ezt az ördögi kört?

Figyelt kérdés
Akárhogy leplezem sztem egyszerűen az arcomra van írva az a rengeteg szenvedés amit átéltem, és a boldogtalanság, vagy ezt megérzik a nők nemtom, de biztos negatív a kisugárzásom, és emiatt senki nem jön össze velem, és így csak még boldogtalanabb leszek. Pedig külsőre sok lánynak bejötte már, de a személyiségemet egy sem fogadta el. Oké, nyilván nem a párkereséstő kéne függővé tenni a boldogságot, na de én már próbáltam minden mással lefoglalni magam, de egyszerűen nem tudok úgy boldog lenni, ha nincs senkim. Nekem nem kalandokra van szükségem, hanem rendes normális párkapcsolatra. Még sosem volt ilyenben részem, és már csak erre tudok gondolni. Viszont ezt megérzik rajtam sztem és emiatt nem jönnek össze velem.

2015. dec. 6. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy nem a párkapcsolathoz kötöd a boldogságodat.
2015. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nah jól figyelj, mert cask egyszer fogom elmondani.

Az ellentétek világában élünk.

Ha keresed nem lesz meg. Ha nem keresed találod.

Ne foglalkozz nőkkel addig, míg magad sem vagy önmagadtól boldog. Addig úgy sem fog menni.

Szólj egy picit magadba, és gondolkodj el az életeden.

Ha magaddal rendben leszel. Minden más is helyet fog kapni az életedben. :)


22/F

2015. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennél bővebb személyleírás kellene. Mi az a sok szenvedés amit átéltél? De így elsőre azt tudom tanácsolni, hogy kezdd el képezni magadat (diploma, ha az van akkor másoddiploma), természetesen nem a bölcsészképzésre gondolok és akkor a karrieredben változás lesz, új embereket ismersz meg és még több pénzed is lehet. Járj el közösségbe (konditerem, nyelvi kurzus, különböző önismereti tréningek). Próbáld megtörni a monotonitást.
2015. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg is képzem magam, épp a másoddiplomát csinálom. Rengeteget kell tanulni, és teljesíteni, de így nagyon nehéz, közben nincs egy társ mellettem. Olyan boldogtalannak érzem magam, mert akibe eddig beleszerettem, annak sose kellettem, és ez már többször megismétlődött, rengeteg energiámat elszívta. Baromi szerencsétlen vagyok a szerelemben. Amúgy volt , h félévekig nem gondoltam párkeresésre, de akkor se történt semmi. Amikor meg valakivel próbáltam összejönni, akkor se történt semmi. Ha kerestem, ha nem, sosem jött össze komoly kapcsolat. Néhány futókaland összejött, de én attól egy cseppet sem lettem boldogabb.
2015. dec. 6. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor először is nyugodj le, koncentrálj a tanulásra és lebegjen a szemed előtt az, hogy lesz egy jól fizető állásod, majd egy szép barátnőd. Ha lesz pénzed tuti, hogy lesz hosszú távú kapcsolatod is. Én hülye meg azt hittem, hogy valami reményvesztett szakmunkás vagy napi 12 órázással. Akkor tényleg lenne okod a boldogtalanságra.
2015. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, hát nekem tulajdonképpen szinte mindenem megvan, csak a szerelemben vagyok baromi szerencsétlen. 24 évesen még sosem éltem át, h milyen egy párkapcsolat. Nem tudom, milyen szeretni és szeretve lenni. Pénzem van, eddig is volt ,nem ezen múlik a dolog.
2015. dec. 6. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged, hogy vegyél egy kutyát, akkor vegyél egy kutyát!

Minden gúny és hülyéskedés nélkül mondom, hogy jobbá teszi az életedet, ráadásul kutyával könnyebb is ismerkedni...

2015. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor nem hiszem el, hogy nem jön össze veled senki. Akkor tényleg benned van a hiba és egyáltalán nem értesz a nőkhöz vagy alapból az ismerkedéshez sem. A pénz és a szerelem szorosan összefügg és most nem a plázacicákra kell gondolni. Ha nem vagy vállalhatatlanul ronda és egy nő tudatára adod, hogy szeretnél vele komoly kapcsolatot, akkor nincs az az isten, hogy egyetemistaként jómódúan ne legyen sikered. Egyébként hogy érted ezt, hogy "egyik sem fogadta el a személyiségemet"? Mert ha emellett beképzelt/nagyképű vagy, akkor tényleg nehéz lesz egy lelki társat találnod.
2015. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az hogy a nőknek csak a pénz meg a jó külső kell, azt csak a csak a szánalmas lúzerek találták ki, h legyen egy kifogásuk, h nem bennük van a hiba.


A szerelemnek és a pénznek sztem semmi köze nincs egymáshoz, ha netán mégis a pénzen alapul egy kapcsolat az már régen rossz...Az nem szerelem.

2015. dec. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!