Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal néhány hónapja vagyunk együtt de ezalatt az idő alatt kiábrándultam belőle és szakítani akarok vele, de ő érzelmileg manipulál. Mindenből saját magát hozza ki rosszul legalábbis azt akarja h ezt higgyem, meg őt sajnáljam...mert ő annyira szeret és én vagyok az élete. Akármit mondhatok neki h nem szeretem, nem vagyok boldog vele stb csak annyi rá a válasza h mert nem hagyom hogy boldoggá tegyen, meg mert nem akarok boldog lenni vele. Az sem érdekli ha azt mondom h tényleg nem, el akarok menni. Múltkor össze akartam pakolni de lefogott. Arra sajnos nagyon vigyáz h ne hagyjon egyedül mert még a végén a félig üres lakásba menne haza. Nem tudok lépni és ez idegileg már teljesen felőröl. Nincs valakinek valami használható ötlete vagy tapasztalata? Tényleg nem tudom mit tegyek. 29/N

2015. nov. 25. 16:49
1 2
 11/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igy van, a.következő az lesz,h ha elhagysz,megölöm magam,stb.

Tényleg nagyon rosszak a kifogàsaid...Baràtok,szülők ne jöjjenek,mert magadnak kell megoldani(akkor mit keresel a gyk-n...)

Rendőröket nem hìvsz,mert jòban vagytok...Miért vagytok jòban?Aki jòban van a màsikkal,nem csinàl ilyeneket, mint a baràtocskàd...Zsarol,stb...

Ha akartàl volna,rég elmentél volna onnan. Egy gyenge ember vagy és ezt ő jòl ki is hasznàlja. Ilyen,amit te àllìtasz,hogy nem lehet vele szakítani, nincs.

Megmondod neki,hogy elmész,tiz perc mulva itt lesznek érted,ha hőbörög,kihìvod a zsarukat,kalap kabàt.

2015. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Költőnő? ***** válasza:
Úgy úgy. Aki ténylegesen menni akar az megy.
2015. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Mit tennél? Hagyd el, nem kell ezen kínlódni. Addig, amíg folyamatosan hezitálsz, akárhányszor nyűglődik, ugyanehhez fog nyúlni, mikor ki akarod dobni. Szóljál barátnőknek, szülőknek, kollégának, valakinek, aki segít összepakolni, és menj el onnan. Azt meg felejtsd el, hogy megsajnálod. Miért sajnálnál meg egy olyan embert, aki hiába látja, hogy boldogtalan vagy mellette, akkor is ott akar tartani erőszakkal? Aki annyira nem tisztel, hogy nem enged elmenni otthonról? Komolyan egy ilyen alakot sajnálsz? Ne hagyd, hogy az érveidet ellened fordítsa, tipikus abúzus viselkedés, hogy a végén még te érezd magad szerencsésnek, hogy veled van. Nem. Hívj valakit aki segít összepakolni és szó nélkül hagyd ott, minél hamarabb. És ez ennél jobb nem lesz sose, szóval még most igyekezz.
2015. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Néhány hónapja vagytok együtt és már közös albi van? Keress másik munkahelyet először, hogy minél kevesebb helyen tudj osszefutni vele. Aztán használd az ő fegyverét. Mondj neki olyanokat, amiket ő neked. Pl. Nem is szeretsz igazán, mert akkor figyelnél arra, mi tesz boldoggá. És szedd össze magad, mert 29 évesen már egy nőnek tudnia kell elérni amit szeretne.
2015. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kifogásgyártás az megy rendesen :D Gáz vagy, kérdező, nem kell összepakolni, elmész és kész! Vagy ha nem enged - megsúgom: engem egyszer fogtak le akaratom ellenére, úgy megrúgtam az illetőt, hogy majdnem eltört a bokája -, akkor felhívod apád-bátyád-unokatesód, bmelyik ffi rokonod, aki elmegy hozzátok, segít összecuccolni és szevasz!


De persze előbb magadban (!) kell tisztáznod az érzéseidet...

2015. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 omba ***** válasza:

Most még csak lefog... aztán meg is kötöz....

29 évesen akár felnőtt ember is lehetnél, fogd a cuccod és menj, vagy hagyd a fenébe a cuccod és menj - már ha tényleg menni akarsz.

2015. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!