Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal néhány hónapja vagyunk együtt de ezalatt az idő alatt kiábrándultam belőle és szakítani akarok vele, de ő érzelmileg manipulál. Mindenből saját magát hozza ki rosszul legalábbis azt akarja h ezt higgyem, meg őt sajnáljam...mert ő annyira szeret és én vagyok az élete. Akármit mondhatok neki h nem szeretem, nem vagyok boldog vele stb csak annyi rá a válasza h mert nem hagyom hogy boldoggá tegyen, meg mert nem akarok boldog lenni vele. Az sem érdekli ha azt mondom h tényleg nem, el akarok menni. Múltkor össze akartam pakolni de lefogott. Arra sajnos nagyon vigyáz h ne hagyjon egyedül mert még a végén a félig üres lakásba menne haza. Nem tudok lépni és ez idegileg már teljesen felőröl. Nincs valakinek valami használható ötlete vagy tapasztalata? Tényleg nem tudom mit tegyek. 29/N

2015. nov. 25. 16:49
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:

Ő nem dolgozik?

Addig csináld. Vagy hívj át pár férfi ismerőst erősítésnek.

2015. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan mar, olyan nincs, hoyg meg tudja tiltani, ha menni akarsz.


Osszepakolsz, elmesz. Akar ott van melletted, akar nem. Nem dolgozik? Gyere hamarabb haza munkabol egyik nap, es menj el akkor, ha ennyire nem megy. Vagy ha ott van amikor pakolsz, es nekiall fenyegetni es eroszakkal visszatartani, rahivod a rendorseget vagy egy nagyobb darab havert.


Az erzelmi zsarolast meg figyelmen kivul hagyod es PONT. Nem megsajnalod, nem visszatancolsz, nem bizonytalankodsz, kulonben 10 ev mulva is itt kersz tanacsot ugyanazzal kapcsolatban.


Minden mas csak kifogas.


Komolyan, a kerdesedbol annyi derul ki, hogy annyi az akaraterod, mint egy szobanovenynek…

2015. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugyanott dolgozunk, együtt jövünk-megyünk úgyhogy előbb nem tudok lelépni sajnos...igen az akaraterőmmel tényleg baj van mert amikor elkezd könyörögni megsajnálom és tudja nagyon jól h ezzel tud sakkban tartani. Rendőrséget nem hívnék rá mert nem vagyunk rosszban, nem vesztünk össze csak egyszerűen annyira szeret h nem akarja h elhagyjam és ezért bevet mindent. Már a szüleim és a barátnőim is felajánlották h eljönnek értem de ezt nekem kell megoldanom. Észérvekkel akarom meggyőzni de nem tudom mivel lehetne...szinte minden lepereg róla és engem hoz ki vesztesként belőle.
2015. nov. 25. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Azonnal kerj segitseget szuloktol, baratoktol! Tobben menjenek oda es segitsenek neked elmenni.

A lefogasbol durvabb dolgokka is fajulhat a helyzet, most lepj ki belole!

2015. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ot gyozd meg b*szki, hanem magadat.


Akarmit mond, akarmilyen buntudatkelto szovegeket vet be, neked kell eldontened, hogy vallalod-e.


Kizarolag rajtad mulik a dolog, akar tetszik neki, akar nem. Ha ellagyulsz es megsajnalod,akkor a budos eletbe nem szakitasz vele.


TE akarsz szakitani, NEKED kell erosnek lenned.


Ha meg ilyen akaratgyenge maradsz, akkor meg ne panaszkodj, mert megerdemled, hogy benne ragadj ebben a kapcsolatban.

2015. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha munkahelyet váltanál? Akkor könnyebben le tudnád építeni vele a kapcsolatot.
2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de itt a probléma a közös albérletből való elköltözés. Az hogy utána látnám minden nap az már nem zavarna. Viszont a munkahelyváltás nem olyan egyszerű és nem olyan gyors.
2015. nov. 25. 17:13
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Szanalmasak a kifogasaid, azzal remelem tisztaban vagy.
2015. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha eldöntötted hogy kilépsz akkor legyél erős és ne sajnáld vedd a cuccod és menny, ne foglalkozz semmivel a többit majd kitalálod.Ha már kiábrándultál belőle akkor úgyis csak jobb lehet.
2015. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jázi :) ***** válasza:
100%

Rég el kellett volna menned a cuccaid nélkül. Aztán kivenni egy szabadnapot és elhozni ami a tiéd. De olyan mintha nem is akarnád igazán. Kell neked,h visszatartson! Ameddig magadban nem tisztázod le,h de ezt akarod, addig nem is fog menni!

Azt azért tudod ugye,hogy mi lehet a végső dolog amit bevet? Simán lehet,hogy még az életével is zsarol majd.

2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!